نتایج نمونه دولتی یاسوج

نتایج نمونه دولتی یاسوج اواسط مرداد ماه اعلام می گردد.. در مطلب زیر جهت اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج نمونه دولتی یاسوج ، سامانه دریافت نتايج نمونه دولتی یاسوج ، اعتراض به نتايج آزمون نمونه دولتی یاسوج ، پاسخنامه آزمون نمونه دولتی یاسوج ، لیست ذخیره های نمونه دولتی و نحوه ثبت نام در مدارس نمونه مطالبی را بیان کنیم.
در پایان اگر برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی یاسوج یا سایر موارد ، می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

زمان اعلام نتايج نمونه دولتی یاسوج

آزمون نمونه دولتی امسال با توجه به تغییرات صورت گرفته به صورتی کشوری و همزمان با آزمون تیزهوشان در ۱۱ خرداد ماه برای پایه نهم به دهم برگزار می شود و داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند و ممکن است دچار سردرگمی شوند.
نتایج نمونه دولتی یاسوج در اواسط تیرماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد.
اگر می خواهید از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوران شریف تماس بگیرند.

برای اطلاع بیشتر از محاسبه تراز آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی یاسوج

آزمون امسال تغییرات زیادی داشته است. ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری انجام گرفت و دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز به صورت یکبارچه کشوری و از طریق آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir صورت می پذیرد. داوطلبان و اولیاء آن ها برای اطلاع از نتايج آزمون نمونه دولتی یاسوج می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی azmoon.medu.ir می باشد.

پاسخنامه آزمون نمونه دولتی یاسوج

از آنجا که آزمون تیزهوشان و نمونه به صورت یک آزمون هماهنگ برگزار می شود ، پاسخنامه آزمون نمونه نیز حدود سه هفته بعد از اعلام نتایج آزمون از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر می شود تا در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه azmoon.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود. اما موسسات زیادی بعد از برگزاری آزمون نمونه به حل تشریحی و انتشار پاسخنامه تشریحی این آزمون می پردازند.

اعتراض به نتایج نمونه دولتی یاسوج

اعتراض به آزمون نمونه دولتی بعد از اعلام نتایج و در اواخر تیر ماه از طریق سامانه اعلام نتایج امکان پذیر خواهد بود. چنانچه داوطلبان نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواخر مرداد ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی یاسوج

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیا آن ها در مورد نحوه بذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ، ذکر این نکته اهمیت دارد که بعد از اعلام نتایج اولیه و پس از ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده ، براساس نیاز مجدد اعلام می شود. و داوطلبان با مراجعه مجدد به سامانه می توانند مشاهده کنند که جز اسامی پذیرفته شدگان ذخیره هستند یا خیر.

نحوه ثبت نام در مدارس نمون دولتی
برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی همزمان با اعلام نتایج آزمون برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي نمونه دولتی مورد نظر ، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون ، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم یا نهم و …) آزمون به اطّلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان نیز اعلام می شود.
نتایج نمونه دولتی