نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم

نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم : برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیاء گرامی از نحوه ی اطلاع از نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به توضیحاتی در این زمینه می پردازیم. در آخر اگر در این مورد سوالی داشتید یا برای دریافت نتایج آزمون با مشکلی مواجه شدید؛ می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

برای مشاوره نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم

طبق گزارش پایگاه خبری مشاوران شریف و بر اساس دفترچه ثبت نام فهرست اسامی پذیرفته شدگان دبیرستان هاي دوره اول متوسطه پایه ششم به هفتم تیزهوشان (استعدادهاي درخشان)، در اوایل شهریور ماه و بر اساس ظرفیّت پذیرش تعیین شده براي هر مدرسه، از طریق سامانۀ hoosh.medu.ir ، اعلام می گردد.

در سال های قبل نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم بعد از آزمون نمونه دولتی اعلام می شد. برای مثال سال قبل نتایج تیزهوشان ۸ روز پس از آزمون نمونه دولتی منتشر شد. اما با توجه به تغییرات صورت گرفته و حذف آزمون نمونه دولتی نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم طبق دفترچه در اوایل شهریور ماه اعلام می گردد. و تاریخ دقیقی مشخص نشده است.

 

سامانه دریافت نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم ۹۷-۹۸

نحوه دریافت نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم برای همه استان ها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه hoosh.medu.ir صورت می پذیرد، و غیر از این سایت هیچ سایت یا منبع دیگری برای اعلام نتایج آزمون هوش تیزهوشان وجود ندارد.
نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به صورت لیست منتشر نمی شود و برای دریافت نتیجه هر دانش آموز با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز همگام می تواند نتیجه خود را دریافت کند. در صورتی که در دریافت نتیجه با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

نحوه دریافت نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم ۹۷-۹۸

۱- به جز فهرست اصلی قبول شدگان، فهرست ذخیره اي براي دبیرستانهاي دورة اوّل استعدادهاي درخشان اعلام نخواهد شد.
۲- براي کلّیۀ داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، حدّاکثر یك هفته پس از اعلام نتیجۀ آزمون، کارنامۀ عدم قبولی شامل تعداد پاسخهاي صحیح و غلط، نمرة مکتسبۀ هر مادّة درسی، نمرة کلّ آن داوطلب و نمرة آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسۀ مورد تقاضاي او صادر می شود.
۳- قبولی در پایۀ هفتم دبیرستانهاي دورة اوّل متوسطۀ استعدادهاي درخشان به منزلۀ ورود بدون آزمون به دبیرستان هاي دورة دوم استعدادهاي درخشان نیست و تصمیم گیري در این خصوص تابع ضوابط خاصّ خود خواهد بود.
۴- مرجع و مهلت رسیدگی به اعتراضات موردي مربوط به حوزه هاي اجرایی، از سوي ستاد برگزاري آزمون در استان تعیین شده و به نحو مناسب به اطّلاع داوطلبان و اولیاي آنان رسانده می شود. درخواست هاي رسیدگی و تجدید نظر در نتیجۀ آزمون، به صورت متمرکز و از طریق سامانۀ مربوط انجام میشود.
به استثناي نکات اشاره شده ، هیچگونه آزمون دیگري براي پذیرش دانش آموز جهت تحصیل در مدارس تیزهوشان در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ از جمله آزمون تکمیل ظرفیت میاندوره و… برگزار نخواهد شد.

اگر برای اطلاع از نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم ۹۷-۹۸ پایه ششم و پایه نهم ، مشاهده و دریافت کارنامه ، برای اعتراض به نتیجه آزمون با مشکل مواجه شدید و یا برای ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس سوالاتی دارید ، می توانید از سراسر کشور با مشاوران شریف با شماره بالای سایت از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.تنها سامانه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان سامانه azmoon.medu.ir می باشد.

” تنها سامانه دریافت نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم سامانه hoosh.medu.ir می باشد “

جهت مشاوره نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید