Facebook +Google Twitter Instagram RSS
تحصیل در خارج

ویزای کانادا

برای مهاجرت به کانادا نیاز به دلیل حضور در کشور کانادا می باشد که پس از آن فرد باید برای دریافت ویزای کانادا به سفارت کانادا مراجعه کند. برای اطلاعات ویزای کانادا با مشاوران شریف تماس بگیرید.

تحصیل در کالج های کانادا

در کانادا کالج ها بیشتر بر روی آماده سازی فرد برای ورود به بازار کار تمرکز دارند. با توجه به این نکته، کالج ها بیشتر فعالیت خود را برای آموزش دروس عملی می گذارند.

تحصیل در آمریکا - نظام آموزشی آمریکا

سیستم آموزشی در آمریکا با مدل های مختلف و پیچیده ای از سیستم ها و زیر سیستم های آموزشی مرتبط با یکدیگر شناخته می شود. در کشور آمریکا برخلاف اکثریت کشورها وزارت آموزش و پرورش تاثیر چندانی بروی دانشگاه ها ندارند و نمی توانند ریاست کنند.

بورسیه تحصیلی سنگاپور - بورسیه بین المللی تحصیلات تکمیلی A*STAR (SINGA)

موسسه Agency for Science, Technology and Research یا A*STAR یک موسسه تحقیقاتی است که بورس های مختلفی برای حمایت دانشجویان با استعداد تهیه کرده است که برای دانشجویان ایرانی به نظر می رسد که بورس Singapore International Graduate Award یا SINGA مناسب تر باشد.

هزینه تحصیل در کانادا

درکانادا شهریه تحصیل با کشور های مقایسه با انگلیس، استرالیا و نیوزیلند پایین تر می باشد. در ضمن در کنار این شهریه کم ، بورسیه های متعددی نیز برای دانشجویان برتر در نظر گرفته شده است که کمک هزینه دانشجویان قرار گیرد.
دانشگاه های امریکا برای پذیرش افراد در مقطع کارشناسی ارشد توجهی به دانشگاه صادر کننده مدرک کارشناسی شما نمی کنند. در امریکا برخی از ایالات نیاز به حسابدار قسم خورده و یا رسمی دارند به همین دلیل داشتن گواهینامه حرفه ای می تواند کمک فراوانی در این زمینه به افراد جویای کار کند. این افراد باید بتواند در زمینه کاری خود به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

تحصیل در رشته حسابداری در آمریکا

این رشته یکی از رشته های پرطرفدار در آمریکاست که دانشگاه های زیادی تمام مقاطع تحصیلی آن را برای دانشجوریان ارائه می دهند. سایت (AACSB (www.aacsb.org یک گروه حرفه ای در زمینه اعتبار سنجی برنامه ها و کلاس هایی کار می کن

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در کانادا

برای دریافت پذیرش از دانشگاه های کانادا متقاضان باید مدارک زیر را ارائه دهند:
مدارک لازم برای صدور ویزای تحصیلی
 

تحصیل در آمریکا - تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در آمریکا

رشته بازرگانی را در امریکا در مقطع کرشناسی بیش از 3000 دانشگاه ارائه می دهند. و در مقاطع بالاتر 100 دانشگاه آنرا ارائه می دهند.

تحصیل در ژاپن - چرا تحصیل در ژاپن؟

ژاپن کشوری با حدود 126 میلیون نفر جمعیت در و با مساحت 378 هزار کیلومتر مربع در شرق آسیا قرار دارد. پایتخت ژاپن توکیو است که جز گرانترین و بزرگترین پایتخت های جهان است. توکیو دارای 35 میلیون نفرجمعیت است.
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان