Facebook +Google Twitter Instagram RSS
نظام وظیفه

مشاوره تحصیلی مشاوران شریف - تبریک سال نو 1396

رایحه ی شکوفه های رنگارنگ فضا را مملو کرده...مملو از آرامش و آسایش... مملو از طراوت و شادابی...مملو از شور و نشاط... آوای گنجشکان در بالای درختان و چشم انداز گل های رنگی رنگی نشاط را فزونی میبخشد...عطر پاکی و تمیزی به مشام میرسد...

امریه سربازی دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا برای رفع نیازهای تخصصی خود در آزمایشگاه ها، کارگاه ها، سایت های کامپیوتری و همچنین پروژه های پژوهشی از میان فارغ التحصیلان نخبه امریه سربازی جذب می کند.

امکان تغییر تاریخ اعزام مشمولان اسفند ماه

معاون وظیفه عمومی استان ایلام گفت: مشمولانی که تاریخ اعزام آن ها اسفند ماه می باشد می توانند با درخواست تعویق ، زمان اعزام به خدمت سربازی خود را به سال آینده موکول کنند.

لغو محرومیت‌های اجتماعی خریداران سربازی

بر اساس این مصوبه محرومیت‌های مندرج در بند (ط) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور در مورد دارندگان کارت معافیت ناشی از اجرای حکم بند مذکور از ابتدای سال ۱۳۹۶ لغو می‌گردد.

ثبت‌نام جریمه ریالی سربازی تا پایان سال‌

جانشین اداره سرمایه انسانی سربازی ستادکل نیروهای مسلح درباره اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال ۹۶ نیز خاطرنشان کرد:‌ با تصویب نمایندگان مجلس این طرح در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت؛

امریه سربازی در دیوان محاسبات کشور

بر اساس این اطلاعیه آن دسته از مشمولان نظام وظیفه هر استان که واجد شرایط ذیل می باشند با در دست داشتن مدارک جهت تکمیل مدارک به دیوان محاسبات استان خود تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ می توانند مراجعه کنند:
اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا : این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد :کلیه مشمولان متولد سال های ۱۳۵۵ تا ۱۳۷۶که به سن مشمولیت رسیده اند برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت وظیفه عمومی و یا انجام خدمت دوره ضرورت، نسبت به معرفی خود در اولین فرصت اقدام نمایند.

دریافت گواهینامه بدون خدمت سربازی؟

علیرضا محجوب عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، درباره اینکه آیا مشمولان نظام وظیفه می‎توانند در جهت دریافت گواهینامه اقدام کنند اظهارکرد: طبق مصوبه قبلی مجلس تمامی کسانی که معافیت تحصیلی دارند و خدمت سربازی نرفتند می‎توانند برای دریافت گواهینامه اقدام کنند.

خرید سربازی

قانون خرید خدمت سربازی یا به عبارت دقیق تر پرداخت جریمه خدمت سربازی مشمولان غایب همانند سایر قوانین خدمت سربازی بندها و تبصره های فراوانی دارد که بسیاری از افراد از آن ها مطلع نبوده و نمی دانند که آیا شامل خرید خدمت سربازی می شوند یا خیر

پروژه کسری خدمت

پروژه کسر خدمت یکی از راه هایست که این امکان را به شما می دهد تا همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری با انجام پروژه های نظامی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از کسر خدمت سربازی یا کارت پایان خدمت بهره مند شوید.
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان