Facebook +Google Twitter Instagram RSS
پزشکی و پیراپزشکی

مشاوره تحصیلی مشاوران شریف - تبریک سال نو 1396

رایحه ی شکوفه های رنگارنگ فضا را مملو کرده...مملو از آرامش و آسایش... مملو از طراوت و شادابی...مملو از شور و نشاط... آوای گنجشکان در بالای درختان و چشم انداز گل های رنگی رنگی نشاط را فزونی میبخشد...عطر پاکی و تمیزی به مشام میرسد...

اطلاعیه برگزاری آزمون دکتری تخصصی پزشکی آزاد در خرداد ماه 1396

به گزارش مشاوران شریف در خرداد ماه 1396 در هشت شهر کشور آزمون ورودی دکتری تخصصی گروه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
با توجه به اطلاعیه اخیر وزارت بهداشت گروهی از داوطلبان محترم آزمون دکتری تخصصی سال 1396 که تاکنون موفق به اخذ گواهی معتبر زبان انگلیسی نشده اند، می توانند در آزمون MHLE دوره 40ام در تاریخ 42 فروردین شرکت کرده و نمره کسب شده

پیراپزشکی

پیراپزشکی شیوه ها و فنونی است که به حفظ و بازگردانی سلامت مربوط می شوند. افرادی که در این رشته ها مشغول به تحصیل و کار هستند سهم به سزایی در سلامت و تندرستی جامعه دارند.

پزشکی

پزشکی دانشی است که مستقیما با تندرستی بدن انسان سروکار دارد و به این دلیل پزشکان بیشترین سهم را برای ارتقای سلامت جسم انسان های یک جامعه دارند و بدون تعارف در حال حاضر در کشورمان حقوق های بسیار خوبی دریافت می کنند.

پزشکی و پیراپزشکی

خدمت در راه سلامت اجتماع هدف بزرگی است که ارزش آن قابل وصف نیست. جامعه پزشکان، پرستاران و پیراپزشکی همگی با کمک یکدیگر در این راه مقدس گام بر می دارند که امروزه هم از نظر شرایط مالی و بازار کار شرایط نسبتا خوبی را دارند.
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان