Facebook +Google Twitter Instagram RSS
کنکور سراسری و آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد
دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی برای تسهیل در روند پذیرش و جذب حداکثری دانشجو به صورت بدون کنکور و با کنکور و نیز کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو می کند.
**پس شما دانش آموز، دانشجو و شاغل محترم، با هر شغل و مرتبه شغلی، با هر معدل و شرایط تحصیلی که دارید، دیگر برای ورود به دانشگاه و کسب مدارج بالاتر هیچ محدودیتی ندارید. **

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
دانشگاه آزاد در دو مقطع کارداني و کارشناسي در دو نيمسال مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو به صورت کاملا بدون آزمون مي کند. زمان ثبت نام در مرداد تا اوايل مهرماه و براي نيمسال دوم از آبان ..............
ثبت نام دانشگاه آزاد با آزمون
علاقه مندان به تحصيل در رشته هاي پزشکي، پيراپزشکي و برخي رشته هاي پرطرفدار در ميان رشته هاي تحصيلي در کشور جهت پذيرش در دانشگاه آزاد بايد در کنکور سراسري شرکت کنند. نکته بسيار .............
 

جلسه کنکور - نکات مهم برای تست زدن

مهم ترین نکته ای که در جلسه آزمون باید در نظر داشت توکل به خداست و اینکه به تلاشتان ایمان داشته باشید، اما رعایت نکاتی که در زیر به آن ها اشاره می کنیم گاهی به اندازه تمام تلاشی که برای کنکور داشته اید اهمیت دارند. برای روشن تر شدن موضوع کافیست توجه کنید که بسیاری وقت ها بعد از آزمون پیش آمده که متوجه اشتباهات کوچک و بزرگ در امتحان خودتان شده اید که چرا گزینه‌ای را که در سوال درست یافته‌اید در پاسخ‌ برگ اشتباه وارد نموده‌اید و یا چرا ضرب را جمع کرده‌اید و یا جمع را ضرب ، چرا سوالی را که قبلا حل کرده بودید در جلسه کنکور پاسخ ندادید ، چرا سوال راحتی را اشتباه پاسخ داده اید، همچنین چرا به درس شیمی نرسیده‌اید و یا برای زبان وقت کم آورده‌اید.

آزمون سراسری سال 96 در 15 و 16 تیر ماه ( روز ها پنجشنبه وجمعه) برگزار می شود. تهداد شرکت کنددگان در این آزمون برابر با 929792 نفر است که در حوزه های امتحانی مختلف به رقابت می پردازند.

کنکور سراسری 96 - تعداد داوطلبان کنکور 96 به تفکیک رشته

تعداد دانش آموزان ثبت نام شده در کنکور سراسری سال 96 را جمعا 929.791 نفر اعلام کرد که در این بین 548.220 نفر دختران و بقیه پسر هستند. دکتر توکلی تعداد دانش آموزان به تفکیک رشته را به شرح زیر اعلام کرده اند.

کنکور سراسری 96 - زمان ارسال سوابق تحصیلی کنکوری‌های 96 به سازمان سنجش

تا اواسط تیر ماه و بعد از اتمام امتحانات نهایی دانش آموزان شرکت کننده در کنکور سراسری، سوابق تحصیلی این دانش آموزان را در اختیار سازمان سنجش قرارمی دهیم.

جزئیات آماری کنکور سراسری 96 - تعداد داوطلبان کنکور 96

برای شرکت در این آزمون 929 هزار و 792 داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد، 881 هزار و 644 نفر در مهلت اولیه یعنی از 19 بهمن تا اول اسفند و تعداد 48 هزار و 148 داوطلب در مرحله ثبت‌نام مجدد یعنی از 15 تا 18 اسفند ثبت‌نام کردند.

تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 96 - تاثیر معدل در کنکور 96

به گزارش پایگاه خبری مشاوران شریف با توجه به اظهارات رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش میزان تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال جاری، در مجموع 30 درصد است.  5 درصد مربوط به دروس پایه پیش‌دانشگاهی بوده و 25 درصد مربوط به پایه سوم متوسطه می باشد.

چگونگي برنامه ريزي براي کنکور

معمولا دانش آموزان و کسانی که می خواهند در کنکور شرکت کنند سوالاتی از قبیل زمانی ندارم؟ نمی توانم؟ زود است؟ دیر است؟ یک بار نشد اینبار هم نمی شود و .... را در ذهن های خود پرورش می دهند و همین دلیلی بر نخواندن و یا ورق زدن بیهوده کتاب ها است.

مشاوره تحصیلی مشاوران شریف - تبریک سال نو 1396

رایحه ی شکوفه های رنگارنگ فضا را مملو کرده...مملو از آرامش و آسایش... مملو از طراوت و شادابی...مملو از شور و نشاط... آوای گنجشکان در بالای درختان و چشم انداز گل های رنگی رنگی نشاط را فزونی میبخشد...عطر پاکی و تمیزی به مشام میرسد...
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان