کارشناسی دانشگاه آزاد

30
دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی برای تسهیل در روند پذیرش و جذب حداکثری دانشجو به صورت بدون کنکور و با کنکور و نیز کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

“”پس شما دانش آموز، دانشجو و شاغل محترم، با هر شغل و مرتبه شغلی، با هر معدل و شرایط تحصیلی که دارید، دیگر برای ورود به دانشگاه و کسب مدارج بالاتر هیچ محدودیتی ندارید.””

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد. افرادی که مدرک پیش دانشگاهی نظری (مانند ریاضی، تجربی، انسانی و هنر) دارند ویا افرادی که مدرک کاردانی دارند، می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته بدون کنکور آزاد ثبت نام کنند.
کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دانشجویان با مدرک کاردانی ارائه می شود.
نکته: برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور هیج محدودیت تغییر رشته تحصیلی وجود ندارد. پس آزادانه به انتخاب رشته مورد علاقه خود بپردازید و در کمترین زمان وارد دانشگاه شوید.

برای آشنایی با دوره های مختلف کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور و نحوه ی ثبت نام آن ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید.
همانطور که ذکر شد کارشناسی پیوسته مختص دانش آموزان پیش دانشگاهی نظری و دانشجویان کاردانی می باشد. ثبت نام در این مقطع در دو نیمسال مهرماه و بهمن ماه انجام می گیرد، به طوری که زمان ثبت نام از مرداد ماه تا اوایل مهرماه برای نیمسال اول و از آبان تا بهمن ماه برای نیمسال دوم ادامه می یابد. ثبت نام به صورت اینترنتی در وب سایت www.azmoon.org انجام می گیرد.
برای انتخاب رشته در این مقطع شما هیچ محدودیتی انتخاب وحتی تغییر رشته مثلا از ریاضی به حقوق و … ندارید و در صورتی که از رشته دیپلم خود راضی نیستید می توانید در این مقطع به انتخاب رشته مورد علاقه خود بپردازید.
با توجه به مطالب بالا کارشناسی ناپیوسته فقط مختص دانشجویان کاردانی می باشد. یعنی حتی اگر شما به با مدرک دیپلم اقدام به گذراندن دوره کاردانی پیوسته کرده باشید نیز می توانید در این دوره ثبت نام کنید. ثبت نام در این مقطع در دو نیمسال مهرماه و بهمن ماه انجام می گیرد، به طوری که زمان ثبت نام از مرداد ماه تا اوایل مهرماه برای نیمسال اول و از آبان تا بهمن ماه برای نیمسال دوم ادامه می یابد. ثبت نام به صورت اینترنتی در وب سایت www.azmoon.org انجام می گیرد.
برای انتخاب رشته در این مقطع شما هیچ محدودیتی انتخاب وحتی تغییر رشته مثلا از ریاضی به حقوق و … ندارید و در صورتی که از رشته دیپلم خود راضی نیستید می توانید در این مقطع به انتخاب رشته مورد علاقه خود بپردازید.

کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد
در چند سال اخیر ثبت نام آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد همراه با دانشگاه سراسری می باشد و همچنین آزمون هر دو دانشگاه مشترک می باشد. اما کارنامه ارائه شده و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد با انتخاب رشته سراسری کاملا متفاوت است. ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد در سایت سنجش کشور www.snajesh.org در بهمن ماه هرسال به صورت اینترنتی انجام می گیرد.
مشاوران شریف در ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد و با کنکور دانشگاه آزاد به صورت تلفنی و حضوری همراه شما می باشند و شما می توانید از ابتدای ثبت نام تا برنامه ریزی تحصیلی تا کنکور و از انتخاب رشته دانشگاه آزاد یا سراسری تا قبولی در دانشگاه با مشاوران شریف همراه باشید.

 

 

کانال تلگرامی مشاوران شریف