نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ، زمان اعلام نتایج نمونه دولتی
آزمون نمونه دولتی امسال به صورت کشوری برگزار می گردد و نتایج آن نیز از طریق سامانه ثبت نام آزمون اعلام می گردد.

نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان و اسامی پذیرفته شدگان هر واحد آموزشی مطابق با اعلام پایگاه خبریمشاوران شریف و اطلاعیه آموزش و پرورش برای پایه نهم از طریق پرتال azmoon.medu.ir اعلام می شود.

” برای کسب اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید “

نکات:

۱-    برای کلیه داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط ، نمره کسب شده در هر درس ، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده در مدرسه مورد نظر در سایت مربوطه قرار می گیرد.

۲-    دانش آموزانی که در آزمون یک مدرسه پذیرفته می شوند ، مجاز به ثبت نام در دیگر مدرسه های نمونه دولتی نمی باشند و هیچ گونه درخواستی برای انتقال و جابجایی پس از اعلام نتایج پذیرفته نخواهد شد.

۳-    آخرین مهلت ثبت نام برای قبول شدگان در آزمون نمونه دولتی در مدارس ۱۰ روز پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی می باشد و بعد از آن لیست ذخیره اعلام می گردد.

۴-    دانش آموزان همزاد می توانند با کسب ۸۰ درصد نمره قبولی وارد مدارس نمونه شوند.

اگر برای اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۶ – ۹۷ ، نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ، مشاهده و دریافت کارنامه ، برای اعتراض به نتیجه آزمون با مشکل مواجه شدید و یا برای ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس سوالاتی دارید یا میخواهید از اسامی پذیرفته شدگان ذخیره مطلع شوید ، می توانید از سراسر کشور با مشاوران شریف با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۶۹ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاع از اخبار نمونه دولتی و زمان دریافت کارت ورود به جلسه و نتایج آزمون نمونه دولتی عضو کانال تلگرامی نمونه دولتی شوید
برای عضویت کلیک کنید
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره اطلاع از نتایج نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)