نتایج تیزهوشان

نتایج تیزهوشان

برای مشاوره نتایج تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

 

نتایج تیزهوشان : برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیاء گرامی از نحوه ی اطلاع از نتایج تیزهوشان به توضیحاتی در این زمینه می پردازیم. در آخر اگر در این مورد سوالی داشتید یا برای دریافت نتایج آزمون با مشکلی مواجه شدید؛ می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان

طبق گزارش پایگاه خبری مشاوران شریف و بر اساس دفترچه ثبت نام فهرست اسامی پذیرفته شدگان دبیرستانهاي  دوره دوم متوسطه پایه نهم به دهم تیزهوشان (استعدادهاي درخشان)، در اواسط تیر ماه  و بر اساس ظرفیّت پذیرش تعیین شده براي هر مدرسه، از طریق سامانۀ azmoon.medu.ir ، اعلام می گردد.

در سال های قبل نیز نتایج تیزهوشان بعد از آزمون نمونه دولتی اعلام می شد. برای مثال سال قبل نتایج تیزهوشان ۸ روز پس از آزمون نمونه دولتی منتشر شد. اما با توجه به تغییرات صورت گرفته و یکی شدن آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نتایج آزمون تیزهوشان طبق دفترچه در اواسط تیر ماه اعلام می گردد. و تاریخ دقیقی مشخص نشده است.

 

سامانه دریافت نتایج تیزهوشان

نحوه دریافت نتایج تیزهوشان برای همه استان ها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.medu.ir صورت می پذیرد، و غیر از این سایت هیچ سایت یا منبع دیگری برای اعلام نتایج نتیزهوشان وجود ندارد. سامانه های استانی اعلام نتایج نمونه دولتی نیز ارتباطی با اعلام نتایج تیزهوشان ندارد.
نتایج تیزهوشان به صورت لیست منتشر نمی شود و برای دریافت نتیجه هر دانش آموز با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز همگام می تواند نتیجه خود را دریافت کند. در صورتی که در دریافت نتیجه با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

برای اطلاع از زمان و نحوه ی دریافت نتایج نمونه دولتی کلیک کنید.

نحوه دریافت نتایج تیزهوشان

۱- به جز فهرست اصلی قبول شدگان، فهرست ذخیره اي براي دبیرستانهاي دورة اوّل و دوم استعدادهاي درخشان اعلام نخواهد شد.
۲- براي کلّیۀ داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، حدّاکثر یك هفته پس از اعلام نتیجۀ آزمون، کارنامۀ عدم قبولی شامل تعداد پاسخهاي صحیح و غلط، نمرة مکتسبۀ هر مادّة درسی، نمرة کلّ آن داوطلب و نمرة آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسۀ مورد تقاضاي او صادر می شود.
۳- قبولی در پایۀ هفتم دبیرستانهاي دورة اوّل متوسطۀ استعدادهاي درخشان به منزلۀ ورود بدون آزمون به دبیرستان هاي دورة دوم استعدادهاي درخشان نیست و تصمیم گیري در این خصوص تابع ضوابط خاصّ خود خواهد بود.
۴- مرجع و مهلت رسیدگی به اعتراضات موردي مربوط به حوزه هاي اجرایی، از سوي ستاد برگزاري آزمون در استان تعیین شده و به نحو مناسب به اطّلاع داوطلبان و اولیاي آنان رسانده می شود. درخواست هاي رسیدگی و تجدید نظر در نتیجۀ آزمون، به صورت متمرکز و از طریق سامانۀ مربوط انجام میشود.
به استثناي نکات اشاره شده ، هیچگونه آزمون دیگري براي پذیرش دانش آموز جهت تحصیل در مدارس تیزهوشان در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ از جمله آزمون تکمیل ظرفیت میاندوره و… برگزار نخواهد شد.

اگر برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶-۹۷ پایه ششم و پایه نهم ، مشاهده و دریافت کارنامه ، برای اعتراض به نتیجه آزمون با مشکل مواجه شدید و یا برای ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس سوالاتی دارید ، می توانید از سراسر کشور با مشاوران شریف با شماره بالای سایت از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.تنها سامانه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان سامانه azmoon.medu.ir می باشد.

” تنها سامانه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان سامانه azmoon.medu.ir می باشد “

برای مشاوره نتایج تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)