نتایج نمونه دولتی

نتایج نمونه دولتی اواسط مرداد ماه اعلام می گردد.. در مطلب زیر جهت اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ، سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی ، پاسخنامه آزمون نمونه دولتی ، لیست ذخیره های نمونه دولتی و نحوه ثبت نام در مدارس نمونه مطالبی را بیان کنیم. در پایان برای دریافت نتایج نمونه دولتی یا سایر موارد ، می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

برای مشاوره نتایج نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی

آزمون نمونه دولتی امسال با توجه به تغییرات صورت گرفته به صورتی کشوری و همزمان با آزمون تیزهوشان در ۱۱ خرداد ماه برای پایه نهم به دهم برگزار می شود و داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ندارند و ممکن است دچار سردرگمی شوند.
نتایج نمونه دولتی در اواسط تیرماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد.
اگر می خواهید از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوران شریف تماس بگیرند.

برای اطلاع بیشتر از محاسبه تراز آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی

آزمون امسال تغییرات زیادی داشته است. ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری انجام گرفت و دریافت کارت و اعلام نتایج نمونه دولتی نیز به صورت یکبارچه کشوری و از طریق آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir صورت می پذیرد. داوطلبان و اولیاء آن ها برای اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی azmoon.medu.ir می باشد.

پاسخنامه آزمون نمونه دولتی

از آنجا که آزمون تیزهوشان و نمونه به صورت یک آزمون هماهنگ برگزار می شود ، پاسخنامه آزمون نمونه نیز حدود سه هفته بعد از اعلام نتایج آزمون از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر می شود تا در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه azmoon.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود. اما موسسات زیادی بعد از برگزاری آزمون نمونه به حل تشریحی و انتشار پاسخنامه تشریحی این آزمون می پردازند.

اعتراض به نتایج نمونه دولتی

اعتراض به آزمون نمونه دولتی بعد از اعلام نتایج و در اواخر تیر ماه از طریق سامانه اعلام نتایج امکان پذیر خواهد بود. چنانچه داوطلبان نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواخر مرداد ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیا آن ها در مورد نحوه بذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ، ذکر این نکته اهمیت دارد که بعد از اعلام نتایج اولیه و پس از ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده ، براساس نیاز مجدد اعلام می شود. و داوطلبان با مراجعه مجدد به سامانه می توانند مشاهده کنند که جز اسامی پذیرفته شدگان ذخیره هستند یا خیر.

نحوه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی
برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی همزمان با اعلام نتایج آزمون برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي نمونه دولتی مورد نظر ، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون ، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم یا نهم و …) آزمون به اطّلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان نیز اعلام می شود.

نتایج نمونه دولتی تهران

نتايج نمونه دولتی خراسان رضوی

نتايج نمونه دولتی کرمان

نتايج نمونه دولتی اصفهان

نتايج نمونه دولتی تبریز

نتايج نمونه دولتی فارس

نتايج نمونه دولتی خوزستان

نتايج نمونه دولتی مازندران

نتايج نمونه دولتی آذربایجان غربی

نتايج نمونه دولتی البرز

نتايج نمونه دولتی زاهدان

نتایج نمونه دولتی بندرعباس

نتایج نمونه دولتی لرستان

نتایج نمونه دولتی قزوین

نتایج نمونه دولتی قم

نتایج نمونه دولتی گیلان

نتایج نمونه دولتی همدان

نتایج نمونه دولتی مرکزی

نتایج نمونه دولتی کرمانشاه

نتایج نمونه دولتی کردستان

نتایج نمونه دولتی اردبیل

نتایج نمونه دولتی گلستان

نتایج نمونه دولتی یزد

نتایج نمونه دولتی بوشهر

نتایج نمونه دولتی زنجان

نتایج نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری

نتایج نمونه دولتی خراسان شمالی

نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی

نتایج نمونه دولتی سمنان

نتایج نمونه دولتی یاسوج

نتایج نمونه دولتی ایلام