نتایج نمونه دولتی ۹۷-۹۸

در مطلب زیر توضیحاتی را برای اطلاع دانش آموزان و اولیاء گرامی از نحوه ی اطلاع از نتایج نمونه دولتی بیان می کنیم. در پایان اگر در این مورد سوالی داشتید یا برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی با مشکلی مواجه شدید؛ می توانید با مشاوران ما با شماره ی بالای سایت از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید و از نتیجه خود در آزمون اطلاع پیدا کنید.

“برای دریافت اخبار نتایج آزمون نمونه دولتی و عضویت در کانال تلگرامی نمونه دولتی کلیک کنید”

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ۹۷-۹۸

برگزاری آزمون نمونه دولتی به صورت منطقه ای یا چند استانی می باشد و نتایج آزمون نیز برای هر استان از طریق سایت استان مربوطه اعلام می شود.
نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم ۹۷-۹۸ و آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷-۹۸ و اسامی پذیرفته شدگان هر واحد آموزشی مطابق با اعلام پایگاه خبری مشاوران شریف و با توجه به سال های قبل برای پایه ششم ورودی پایه هفتم در آخر تیرماه و برای پایه نهم ورودی پایه دهم اوایل مرداد ماه از طریق پرتال آزمون نمونه دولتی هر استان اعلام می گردد.

” برای کسب اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی می توانید با مشاوران ما با شماره بالای سایت از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید “

نحوه دریافت نتایج نمونه دولتی

تنها منبع اعلام نتایج نمونه دولتی برای پایه های ششم و نهم همان سایت های استانی ثبت نام آزمون نمونه دولتی و دریافت کارت آزمون نمونه دولتی می باشد. نحوه دریافت نتایج نمونه دولتی برای همه استان ها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه همان استان صورت می پذیرد، و هر داوطلب با مراجعه به سایت مربوطه و وارد شدن به پنل خود می تواند نتیجه خود را دریافت نماید. همچنین غیر از سایت های استانی هیچ سایت یا منبع دیگری برای اعلام نتایج نمونه دولتی وجود ندارد.

 

نکات نتایج نمونه دولتی :

۱- برای کلیه داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره کسب شده در هر درس، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده در مدرسه مورد نظر در سایت مربوطه قرار می گیرد.
برای اطلاع از چگونگی محاسبه تراز آزمون کلیک کنید
همچنین برای محاسبه تراز آزمون خود می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.
۲- ثبت نام دانش آموزانی که در آزمون یک مدرسه نمونه دولتی پذیرفته می شوند، در مدرسه نمونه دیگر مجاز نمی باشند و هیچ گونه درخواستی برای انتقال و جابجایی پس از اعلام نتایج پذیرفته نخواهد شد.
برای اطلاع از شرایط نقل و انتقال در مدارس نمونه دولتی کلیک کنید

۳- آخرین مهلت ثبت نام برای قبول شدگان در آزمون نمونه دولتی در مدارس ۱۰ روز پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی می باشد و بعد از آن لیست ذخیره اعلام می گردد.https://t.me/tizhooshchannel
برای کسب اطلاع از لیست ذخیره های قبولی مدارس نمونه دولتی کیلک کنید

۴- دانش آموزان دوقلو یا چندقلو می توانند با کسب ۸۰ درصد نمره قبولی یکی از دوقلو ها وارد مدارس نمونه شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قبولی دانش آموزان همزاد (دوقلو یا چندقلو) کلیک کنید

اگر برای اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم ۹۷-۹۸ و نتایج نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷ – ۹۸، مشاهده و دریافت کارنامه، برای اعتراض به نتیجه آزمون با مشکل مواجه شدید و یا برای ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس سوالاتی دارید یا می خواهید از اسامی پذیرفته شدگان ذخیره مطلع شوید، می توانید از سراسر کشور با مشاوران شریف با شماره بالای سایت از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.
سامانه های اعلام نتایج نمونه دولتی
سامانه های استانی در زیر برای دسترسی شما دانش آموزان و اولیاء قرار داده شده است،

سامانه های استانی در زیر برای دسترسی شما دانش آموزان و اولیاء قرار داده شده است،

برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی روی نام استان خود کلیک کنید:
تهران
شهرستان های تهران آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
اردبیل اصفهان البرز ایلام
بوشهر چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی
 خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان
 سیستان و بلوچستان فارس قزوین قم
 کردستان  کرمان  کرمانشاه کهگلویه و بویراحمد
گلستان  گیلان لرستان مازندران
 مرکزی هرمزگان همدان یزد

برای کسب اطلاع از اخبار نمونه دولتی و زمان دریافت کارت ورود به جلسه و نتایج آزمون نمونه دولتی عضو کانال تلگرامی نمونه دولتی شوید
برای عضویت کلیک کنید