آغاز امتحانات نهایی از دوم خرداد ماه

شروع شدن امتحانات نهایی از دوم خرداد ماه
کارنامه ها دو هفته پس از اکتحانات توزیع می شوند.
دانش‌آموزان سراغ جزوات غیرضروری نروند

به گزارش پایگاه خبری مشاوران شریف عبدالذسئل عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از آغاز امتحانات نهایی از ۲ خرداد ماه خبر داد و گفت: دانش‌آموزان از خواندن کتب‌ و جزوات متفرقه خودداری کنند زیرا سؤالات تنها از محتوای کتاب‌های درسی طراحی‌ خواهد شد.
به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در مورد زمان و شرایط امتحانات خرداد ماه دانش‌آموزان اظهار داشت: امتحانات از ۲ تا ۲۵ خرداد ماه طبق برنامه‌ریزی اعلام شده برگزار خواهد شد و تغییری در آن صورت نمی‌گیرد.
همچنین عبدالرسول عمادی اضافه کردند که: یک هفته پس از پایان امتحانات، نمرات از طریق مدرسه اعلام می‌شود و دانش‌آموزان ظرف مدت ۲ تا ۳ روز فرصت اعتراض دارند و یک هفته بعد پس از رسیدگی به اعتراضات، کارنامه‌ها صادر خواهد شد و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.
وی افزود: به دانش‌آموزان توصیه می‌کنم از خواندن کتاب‌ها و جزوات متفرقه خودداری کنند و به کتب درسی خود اکتفا کنند زیرا سؤالات تنها از محتوای کتاب‌های درسی طراحی‌ خواهد شد.

آخرین اخبار علمی-آموزشی و اخبار استخدامی را در پایگاه مشاوران شریف دریافت کنید.
همچنین برای مشاوره تحصیلی و مشاوره شغلی ، اخبار دکتری، مصاحبه دکتری و رزومه تحصیلی و نیزتحصیل در خارج با (تحصیل رایگان در آمریکا ، تحصیل رایگان در کانادامشاوران شریف تماس بگیرید.

 

 

کانال تلگرامی مشاوران شریف