Facebook +Google Twitter Instagram RSS

درباره مشاوران شریف


مشاوران شریف | بورسیه تحصیلی

در عصری زندگی می کنیم که حجم اطلاعات و منابع در دسترس بسیار زیاد، انتخاب و گزینش بهتر مسیر زندگی را دشوار کرده است. مطالعه درست و موفقیت تحصیلی، آزمون کنکور، انتخاب رشته، سربازی، تحصیلات تکمیلی و ... تنها چند مثال از راه هایی هست که دانش آموز یا دانشجو با آن مواجه است و انتخاب درست در این زمینه ها باعث تغییر مسیر آینده تحصیلی و شغلی او می شود.

هدف آینده زندگی و گزینش برتر در عصر تکنولوژی که حجم اطلاعات و منابع در دسترس بسیار زیاد می باشد، نیاز به یک برنامه هدفمند و دقیق دارد. بنابراین وجود پایگاهی که اطلاعات دقیق از شرایط و قوانین جاری دارد و نیز آگاه به مسائل روانشناسی، علمی و حقوقی می باشد و در کنار این دارای تجربه ای بالا است، بسیار ضروری و لازم می باشد. که این پایگاه جامع مشاوران شریف است.

مشاوران شریف شامل جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر تهران با کوله باری از دانش و تجربه کافی در رشته ها و زمینه های مختلف، خدمتی تازه را با در نظر گرفتن آسایش شما و راه دسترسی جهت مشاوره با اعضای مجرب مشاوران شریف آغاز کرده است.

هدف مشاوران شریف فقط کسب رتبه برتر تحصیلی نیست، بلکه هدف ما موفقیت تحصیلی، شغلی و در نهایت موفقیت در زندگی کلی شما ابتدا برای شخص شما، سپس خانواده و نهایتا جامعه ایرانی می باشد.

پس از منظر شخصیت و استعداد، علاقه ها و شرایط زندگی و ده ها پارامتر دیگر، بهترین گزینه ها و اهداف را برای شما رقم خواهیم زد.

دیگر زمان اندیشیدن به بهترین ها سپری شده است، اکنون باید برای رسیدن به بهترین ها گام برداشت.

مشاوران شریف (علم و حکمت فارابی)اعضای تیم مدیریت:
سید محسن حسینی اردلی - کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه شریف (مدیر سایت و مشاور)
سید ابراهیم حسینی اردلی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه شهید رجایی (مدیر سایت و مشاور)


دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان