Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

چرا تحصیل در ترکیه؟
 

زبان:
زبان غالب در کشور ترکیه زبان ترکی می باشد که حدود 200 میلیون نفر با این زبان تکلم می کنند.البته بخش های کرد نشین این کشور به زبان کردی صحبت می کنند.
تحصیل در ترکیه به شما طرز فکری جدید داده و ابزارهای جدیدی را برای زندگی حرفه ای و علمی شما فراهم می کند. زندگی در ترکیه برای شما تجربه ای خواهد بود که هرگز فراموش نخواهید کرد.

فرهنگ:
ترکیه کشوری است کهدارای فرهنگ های متنوعی می باشد، شما می توانید فرهنگ عثمانی، رومی، یونانی، عربی، مدیترانه ای، بالکان و غیره را در مکان های مختلف آن پیدا کنید. آنهایی که در شهرهای کوچک زندگی می کنند بسیار انسان دوست و سخاوتمند هستندو همچنین مردمی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند نسبت به تنوع نژادی خوش بینمی باشند. آب و هوا، طبیعت، تاریخ و فرهنگ در این کشور، از شهری به شهری دیگر و حتی از روستایی به روستای دیگر تفاوت می کند. فعالیت های بسیاری برای انجام دادن وجود دارد. از اسکی گرفته تا شنا کردن، تورهای فرهنگی، لذت بردن از حضور در میان جمعیت پرشور در شهرهای بزرگ و ....   البته مردم این کشور با اکثریت مسلملن فرهنگ نزدیکی را به ما ایرانیان دارند که این خود می تواند بسیار برای ادامه زندگی مفید باشد.

هزینه های  زندگی:
هزینه های زندگی در ترکیه با توجه به کیفیت زندگی بسیار کم است. حتی در شهرهای بزرگی مانند استانبول، شما می توانید غذا و یا محل اقامت با  قیمتی مناسب پیدا نمایید. شهریه های دانشگاه های دولتی بسیار معقول می باشد و دانشگاه های خصوصی نیز، در مقایسه با دانشگاه های اروپا و آمریکا و استرالیا بسیار کمتر پول می گیرند.

جایگاه آموزش و پژوهش:
ترکیه چندین قرن برتری علمی و دانشگاهی را در کارنامه خود ثبت کرده است. دانشمندان نه تنها مجرب بلکه داراری رابطه ای دوستانه با دانشجویان خود و همیشه قابل دسترس می باشند. نظام دانشگاهی ترکیه تعادل قابل مشاهده ای بین رشته های علمی موجود در علوم اجتماعی و علوم انسانی برقرار می کند. اکثر مدارس و دانشگاه ها از بالاترین امکانات پیشرفته تحصیلی برخوردارنداین نکته نیز قابل توجه است که مدارک تحصیلی دانشگاههای ترکیه در سراسر جهان دارای اعتبار است و به راحتی امکان ادامه ی تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکایی را برای فارغ التحصیلان دانشگاه های این کشور آماده می سازد.

موقعیت:
ترکیه با آب و هوایی بی نظیر ت متصل کننده ی اروپا و آسیا، آفریقا و روسیه، خاورمیانه و بالکان است و از همین لحاظ می توان گفت که این کشور پلی بین فرهنگ های مختلف می باشد.این کشور دارای تاریخی غنی و همچنین دارای آب و هوایی ویژه می باشد که می تواند تجربه ای عالی و متفاوت برای زندگی نیز تلقی گردد.
 
برای تحصیل در ترکیه، بورسیه تحصیلی ترکیه، نظام آموزشی ترکیه و مدارک لازم برای تحصیل در ترکیه از جمله رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی با مشاوران شریف تماس بگیرید.
 
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان