Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

کشور نروژ از مجموعه کشورهای اسکاندیناوی می باشد. از جمله کشورهای با امنیت بالا و میزان جرم بسیار پایین در سطح جهان است. از نظر رفاه اجتماعی در رتبه اول دنیا قرار دارد. در زمینه های مهندسی نفت و گاز، مکانیک، برق، معماری و رشته های مربوط به عرصه دریا در رتبه های برتر دنیا می باشد. فرصت های شغلی و درآمدهای افراد در این کشور بسیارعالی می باشد. دانشگاه های این کشور در سطح بین الملل دارای رتبه بسیار خوبی هستند و دانشجویان بسیاری از سراسر جهان متقاضی تحصیل در این دانشگاه ها می باشند. از جمله مهمترین نکته برای دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در این کشور شرایط تحصیل رایگان در نروژ است.

تحصیل در نروژ به دو زبان نروژی و انگلیسی ارائه می شود. برای اخذ پذیرش از نروژ در مقطع لیسانس، دانشجو باید دارای مدرک زبان معتبر نروژی و انگلیسی باشد. ولی قابل ذکر است که اکثر رشته ها به زبان نروژی ارائه می شود و داشتن مدارک نروژی برای تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ الزامی است. اما برای مقاطع ارشد و دکتری در نروژ نیاز به مدرک انگلیسی معتبر به همراه مدارک لازم و نیز مکاتبه با اساتید و دانشگاه است. در صورتی که نظر استاد را جلب کنید، پذیرش شما در آن دانشگاه نهایی خواهد بود.

مشاوران شریف برای تهیه مدارک لازم، نحوه و روش های اپلای و مکاتبه با اساتید و نیز برنامه ریزی جهت آماده سازی مدارک به صورت گام به گام همراه شما می باشند.

مدارک لازم برای تحصیل در نروژ عبارت است از:
-رزومه تحصیلی شامل سوابق تحصیلی است که نمونه استاندارد آن را  می توانید در قسمت رزومه ها دانلود کنید.
-ریزنمرات تحصیلی و مدرک تحصیلی
-مدرک زبان نروژی و انگلیسی معتبر (TOEFL یا IELTS)
-انگیزه نامه تحصیلی شامل دلایل تحصیل در گذشته و آینده و مخصوصا در دانشگاه مقصد است که نمونه استاندارد آن را  می توانید در قسمت انگیزه نامه ها دانلود کنید.
-توصیه نامه از اساتید
-پروپوزال یا طرح پیشنهادی برای مقطع دکتری در نروژ

شرایط تحصیل رایگان در نروژ باعث شده است که افراد زیادی متقاضی تحصیل در این کشور شوند. به طور کلی دانشگاه های نروژ هر ترم 300 تا 600 کرون جهت خدمات رفاهی، بهداشتی و مشاوره، تسهیلات ورزشی و ... به صورت یکجا از دانشجو دریافت می کنند.

هزینه زندگی در نروژ با توجه به نوع زندگی افراد متغیر است، ولی به طور کلی از 700 تا 900 یورو در ماه برای یک زندگی دانشجویی متغیر است.

مشاوران شریف جهت اخذ پذیرش شما در نروژ یا هر کشور دیگری با توجه به شرایط علمی، اقتصادی و هدف خاص شما از تحصیل و مهاجرت همراه شما می باشند و بهترین گزینه های پیشرو را با جزییات کامل به شما معرفی خواهند کرد.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان