Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

تحصیل دکتری در کانادا Ph.D  – Doctor of Philosophy
 
دانشجویان پس از گذراندن مقطع کارشناسی ارشد وارد مقطع دکتری که یکی از بالاترین مدارج تحصیلی است، می شوند. این مقطع بیشتر مقطعی پژوهشی و تحقیقاتی است و در آمریکا دارای شرایط زیر می باشد.
 
مدرک تخصصی
برخی دانشگاه ها و کالج ها به دانشجویان بین المللی اجازه تحصیل در یک رشته خاص را می دهد. مثلا وکیل مدافع خارجی و بقیه دانشجویان خارجی می توانند برای کسب مدرک حقوق یا L.L.M را از دانشگاه در مدت زمانی بسیار کوتاه تر از زمان عادی آن کسب کنند.
برای ورود به دوره های L.L.M  باید دانشجویان بین المللی پیش زمینه حقوقی و تحصیلات آکادمیک و همچنین تسلط کامل به زبان گفتاری و نوشتاری را داشته باشند. پذیرش نسبتا سختی در پیش روی کسانی است که می خواهند در این دوره شرکت کنند.

حق کار
با دریافت ویزای تحصیلیf-1  دانشجویان می توانند در طول هر هفته 30 ساعت کار انجام دهند که این کار می تواند کمک بسیار خوبی برای گذراندن زندگی این دانشجویان در آمریکا باشند. پیدا کردن کار دانشجویی در این کشور ها بیشتر نیازمند تسلط شخص بر زبان آن کشور، تخصص و تجربه کاری و چندین عامل دیگر بستگی دارد.

هزینه های زندگی در امریکا
به طور معمول هر دانشجوی عادی در طول هر ماه باید مبلغی در حدود 600 تا 800 دلار را بپردازند. هزینه هایی مانند هزینه خوراک، پوشاک و... می شود. برخی از دانشگاه های آمریکا نیز جداگانه شهریه ای سالانه حدود 12 تا 15 هزار دلار را از دانشجویان خود اخذ می کنند.
 
 
 
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان