Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

تحصیل کاملا رایگان در فنلاند و بهترین سیستم آموزشی، کیفیت بالای تدریس و اعمال دروس تجربی و تئوری در کنار هم در مفاد درسی دانشجویان تنها چند مزیت از مهمترین مزیت های تحصیل در فنلاند می باشد. همچنین کشور فنلاند دارای سطح رفای بسیار بالا در جهان، امنیت خیلی عالی و چهارمین کشور در زمینه نوآوری و نیز یکی از شادترین کشورهای جهان است. صنعت پالایش، ماشین سازی، مواد شیمیایی، برق و جنگل داری از جمله صنایع بسیار مهم در این کشور است. 
تحصیل در فنلاند به دو زبان فنلاندی و انگلیسی ارائه می شود. در مقطع لیسانس در فنلاند دانشجو باید قبل از ارسال مدارک به دانشگاه مدرکی دال بر تسلط به زبان فنلاندی داشته باشد. ولی برخی رشته ها در این مقطع به زبان انگلیسی ارائه می شوند که دانشجو می تواند با یک مدرک معتبر انگلیسی مدارک خود را به دانشگاه ارائه دهد. همچنین برای پذیرش در این مقطع نامه قبولی در یکی از دانشگاه های کشورمان الزامی است. 

برای تحصیل در مقطع ارشد و دکتری در فنلاند دانشجو دو راه وجود دارد. اول اطلاع از مدارک درخواستی دانشگاه و آماده سازی آن ها و ارائه به دانشگاه و روش دوم مکاتبه با اساتید و جلب نظر آن ها و سپس ارسال مدارک به دانشگاه می باشد. در روش دوم احتمال قبولی شما در دانشگاه مورد نظر بالای 80 درصد است. 

مشاوران شریف برای تهیه مدارک لازم، نحوه و روش های اپلای و مکاتبه با اساتید و نیز برنامه ریزی جهت آماده سازی مدارک به صورت گام به گام همراه شما می باشند. 

مدارک لازم برای تحصیل در فنلاند عبارت است از:
-رزومه تحصیلی شامل سوابق تحصیلی است که نمونه استاندارد آن را  می توانید در قسمت رزومه ها دانلود کنید.
-ریزنمرات تحصیلی و مدرک تحصیلی
-مدرک زبان فنلاندی و انگلیسی معتبر (TOEFL یا IELTS)
-انگیزه نامه تحصیلی شامل دلایل تحصیل در گذشته و آینده و مخصوصا در دانشگاه مقصد است که نمونه استاندارد آن را می توانید در قسمت انگیزه نامه ها دانلود کنید.
-توصیه نامه از اساتید
-پروپوزال یا طرح پیشنهادی برای مقطع دکتری در فنلاند

شرایط تحصیل در فنلاند تا امروز رایگان بوده است ولی برخی دانشگاه ها شهریه ای را به میزان 1500 یورو در سال برای سال های آتی در نظر گرفته اند.

هزینه تحصیل در فنلاند با توجه به نوع زندگی و شهر محل زندگی متفاوت می باشد که می تواند از 700 تا 900 یورو در ماه متغیر باشد.

در صورتی که خواهان بهترین انتخاب با توجه به شرایط اقتصادی، علمی و نیز اهداف خاص خود هستید با مشاوران شریف تماس بگیرید.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان