Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

دریافت کارت ورود به جلسه و راهنمای چاپ کارت تیزهوشان ششم 96-97

به اطلاع تمامی ثبت نام شدگان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 97-1396  می رساند ، بنابر گزارش پایگاه مشاوران شریف، کارت های ورود به جلسه آزمون از شنبه مورخ 1396/2/9 ازطریق سامانه قابل دریافت می باشد.

ضروری است دانش آموزان گرامی ضمن مراجعه به سامانه،‌ کارت ورود به جلسه خود را دریافت و از محل حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع شوند.

ضمناً دانش آموزانی که در مهلت قانونی اعلام شده،‌ موفق به پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 97-1396 نشده اند، با مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir و پس از انجام موفقیت آمیز عملیات  پرداخت،‌ ثبت نام خود را تایید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

بدیهی است عدم اقدام در مهلت تعیین شده،‌ به منزله انصراف از شرکت در آزمون بوده و کارت ورود به جلسه برای ایشان صادر نخواهد شد.

کاربرانی که در زمان دریافت و چاپ کارت  ورود به جلسه ، با مشکل مواجه شده و قادر به چاپ کارت نمی باشند، میتوانند از فایل راهنمای زیر استفاده نمایند:
(حجم فایل: 481.9 کیلوبایت) - (تعداد دانلود: 405)
 
برای خرید بهترین و قویترین کتاب آمادگی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه ششم تالیف گروه مهندسی مشاوران شریف روی آیکون زیر کلیک کنید.
 
برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، برنامه ریزی درسی و آشنایی با آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ما تماس بگیرید.
 
 
 
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان