Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

مزیای تحصیل در سنگاپور چیست؟
دانشگاه های برتر سنگاپور کدامند؟
تحصیل رایگان در سنگاپور چگونه است و روند اخذ بورسیه تحصیلی چیست؟

و چند نکته مهم که در این متن به آن اشاره خواهد شد:
کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا واقع است. از جمله مزایای تحصیل در این کشور عبارت است از: چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا، سومین مرکز بزرگ پالایش نفت در دنیا، رتبه هفتم در فهرست نوآوری جهانی INSEAD، رتبه سوم رنکینگ رقابت جهانی IMD، دارای چهر زبان رسمی انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل تنها چند مزیت از شرایط تحصیل و زندگی در این کشور است. 

وجود دو دانشگاه ملی (NUS) و فناوری (NTU) که در بین 15 دانشگاه برتر جهان است باعث شده که رقابت بر سر اخذ پذیرش از سنگاپور بسیار بالا رود. در این کشور 34 دانشگاه وجود دارد که 6 دانشگاه آن دولتی می باشد.

مراحل اخذ پذیرش از دانشگاه های سنگاپور بدین صورت است که به سایت هر دانشگاه مراجعه کرده و مدارک و زمان ارسال آن ها را با توجه به رشته تحصیلی خود مطالعه می کنید. پس از آماده سازی مدارک و مکاتبه با دانشگاه و اساتید مربوطه برای مقاطع تحصیلات تکمیلی شروع به ارسال مدارک می کنید.

نکته مهم این است که مشاوران شریف به صورت حضوری و تلفنی مسیر دسترسی به اطلاعات هر دانشگاه و نیز نحوه دسترسی به آن ها و سپس در تهیه مدارک لازم از جمله رزومه تحصیلی، انگیزه نامه تحصیلی و چگونگی نگارش پروپوزال را به شما آموزش خواهند داد. سپس با یک برنامه ریزی دقیق شما برای تهیه مدارک و اخذ مدرک زبان معتبر (تافل یا آیلتس) تا اخذ پذیرش تحصیلی و نهایتا ویزای تحصیلی با شما همراه خواهند بود.

بورسیه تحصیلی سنگاپور به نسبت بسیاری از دانشگاه خیلی زیاد نیست ولی برای دانشجویان برتر و دانشجویان ارشد و دکتری شرایط و تخفیفات شهریه ای و حتی کمک هزینه تحصیلی در نظر می گیریند، به طوری که کل هزینه تحصیل و زندگی را پوشش می دهد.

هزینه تحصیل در سنگاپور به دلیل اقتصاد بسیار خوب و روبه رشد نسبت به مالزی بیشتر است ولی نسبت به کشورهای اروپایی به مراتب کمتر می باشد. شهریه سالانه جهت تحصیل در سنگاپور 10 هزار دلار آمریکا در سال می باشد. برای تحصیل پزشکی در سنگاپور یا دندانپزشکی هزینه تحصیل 36 هزار دلار آمریکا در سال است.

هزینه زندگی در سنگاپور با توجه به هزینه خانه، مالیات و ... به طور میانگین 6 تا 8 هزار دلار آمریکا در یک سال می باشد.

برار راهنمایی جهت چگونگی اخذ پذیرش در سنگاپور و شرایط تحصیل رایگان در سنگاپور با مشاوران شریف تماس بگیرید.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان