Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

روند اخذ پذیرش در روسیه:
شرایط تحصیل رایگان در روسیه و اخذ بورسیه تحصیلی:
هزینه تحصیل و زندگی در روسیه:
کشور روسیه از نظر علمی دارای جایگاه بسیار بالایی در جهان است. این کشور در رشته های علوم پایه مانند ریاضی، شیمی و فیزیک، هوافضا، نانوتکنولوژی و فنی مهندسی و حتی موسیقی و هنر از کشور های بسیار پیشرفته در سراسر جهان می باشد. روابط پایدار و بسیار عالی با ایران، نزدکی به تهران (حدود 3:30) و مهمان نوازی مردم این کشور پارامتری دیگر برای دانشجویان ایرانی می باشد. کشور روسیه از نظر فرهنگی و تاریخی با پیشنیه تاریخی شرایط زندگی به نسبت بهتری حتی از کشورهای اروپایی دارد. همچنی افراد زیادی در این کشور موفق به اخذ جایزه نوبل شده اند که این خود باعث ترغیب شدن دانشجویان برای انجام مطالعات پژوهشی زیر نظر این اساتید شده است.

روند اخذ پذیرش برای دانشگاه های روسیه ای به دو صورت ارسال مدارک  مستقیم به دانشگاه و مکاتبه با اساتید و جلب نظر آن ها می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس در روسیه نیاز به داشتن مدرک روسی می باشد. ولی دو مقطع ارشد یا دکتری در روسیه به زبان انگلیسی و نیز روسی تدریس می شود.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاه های روسیه عبارت است از:
-رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی که می توانید نمونه رزومه را از اینجا و انگیزه نامه را از اینجا دانلود کنید.
-مدرک زبان روسی یا انگلیسی
-ریزنمرات تحصیلی و آخرین مدرک تحصیلی
-توصیه نامه از اساتید
-پروپوزال برای برخی رشته ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی

برای اطلاع از جزییات مدارک مورد نیاز هر دانشگاه و آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مدارک باید به وب سایت دانشگاه ها مراجعه کنید. تماس با مشاوران شریف راهی دیگر برای اطلاع از جزییات هر دانشگاه می باشد و نیز نحوه دسترسی به جزییات مدارک مورد نیاز و زمان ثبت نام را از مشاوران شریف بخواهید.

در صورتی که بتوانید در سایت دانشگاه های کشورهای مختلف جستجو کنید و مدارک لازم را پیدا کنید دیگر نیازی به تماس با هیچ موسسه ای نیست و تنها با مطالعه شرایط آن دانشگاه به تهیه مدارک و ثبت نام می پردازید.

شرایط تحصیل رایگان در روسیه و اخذ پذیرش تحصیلی بیشتر برای مقطع دکترا و دانشجویان برتر فراهم است. برای تحصیل در مقطع دکترا باید قبل از ارسال مدارک حتما نظر یک استاد را جلب کرده و سپس به مدارک را ارسال کنید. مشاوران شریف در زمان مکاتبه با اساتید و تهیه مدارک مورد نیاز با استانداردهای بین المللی در کنار شما خواهند بود.

ولی دانشجویان دیگر نگران هزینه تحصیل در روسیه نباشند. در این کشور دانشجویان مقطع کارشناسی تا دکترا حق  کار از 10 تا 30 ساعت در هفته را دارند. حقوق این ساعت کار می تواند بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی را پوشش دهد.

هزینه تحصیل و زندگی در روسیه به مراتب از کشور های اروپایی کمتر است. هزینه زندگی در روسیه حدودا بین 300 تا 500 دلار می باشد. همچنین هزینه تحصیل در روسیه با در نظر گرفتن خوابگاه بین 4 تا  6 هزار دلار می باشد.

حداقل یک سال قبل از ارسال مدارک به کشورهای خارجی با مشاوران شریف تماس بگیرید تا بهترین گزینه را با توجه به شرایط تحصیلی و زندگی و نیز اهدافتان به شما پیشنهاد دهند.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان