Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

چگونه تلفن همراه ( موبایل ) تهیه کنیم؟

در آمریکا شرکت های مخابراتی متفاوتی وجود دارد که در ارائه خدمات تفاوت هایی دارند و با توجه به میزان مبلغی که مایلید هزینه نمایید، گزینه‌های مختلفی به شما ارائه می دهند. ارائه دهندگان اصلی خدمات تلفن همراه در آمریکا عبارتند از T-Mobile، at&t، Verizon و Sprint، که به طور کلی می‌توان گفت T-Mobile به صرفه تر می باشد.
شرکت t-mobile با پرداخت ماهیانه حدود ۴۰ دلار  که شامل ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه در روزهای عادی و مکالمه نامحدود بعد از ساعت ۹ شب و آخر هفته‌ها می باشد. می توانید با بستن قرار داد دوساله از یک گوشی تلفن به عنوان هدیه بهره مند شوید. توجه داشته باشید که اگر مبلغ ۱۰۰ دلار در ابتدا بپردازید به ازاء هر دقیقه مکالمه ۱۰ سنت از اعتبار شما کاسته می‌شود و اعتبار پرداختی شما تا یکسال معتبر خواهد بود و در صورت خرید مجدد اعتبار قبل از سپری شدن یکسال، باقیمانده‌ی اعتبار شما به سال آینده منتقل می‌شود.
اگر دوست دارید از خدمات بهتری استفاده کنید با تقبل هزینه بیشتر درخواست عقد قرار داد با شرکت ورایزن را بدهید. این شرکت دارای پیشرفته‌ترین شبکه‌ی مخابراتی تلفن همراه در آمریکاست و پوشش سیگنال بسیار خوبی هم دارد.
دیگر شرکت معتبر، شرکت at&t است. اگر می خواهید همیشه به اینترنت و ایمیل خود دسترسی داشته و از نظر مالی نیز محدودیتی ندارید، می‌توانید در مورد خرید iPhone از این شرکت برای خود فکر نمایید.
پیشنهاد می کنیم که از شرکت Sprint خدمات نگیرید زیرا این شرکت مشکلات زیادی از نظر پوشش سیگنال و کیفیت خدمات دارا است و در مقایسه با بقیه شرکت ها از اعتبار کمتری برخوردار است.
 
برای اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا و تحصیل در آمریکا، زندگی در آمریکا و نیز آگاهی از شرایط تحصیل در شهرهای تحصیلی آمریکایی و مدارک لازم برای اپلای و تهیه مدارک لازمی مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی با مشاوران شریف تماس بگیرید.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان