Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

پذیرش در دانشگاه آزاد به دو روش پذیرش بدون کنکور یا همان پذیرش بدون آزمون و پذیرش با آزمون در تمامی مقاطع صورت می پذیرد. هر چند که در 95 درصد رشته ها پذیرش بدون آزمون صورت می گیرد، اما رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد و رشته های مهندسی دانشگاه های تهران و همچنین رشته های پرطرف دار نظیر حقوق، حسابداری و روانشناسی دانشگاه های تهران و بعضی دیگر از دانشگاه های آزاد در کشور بر اساس رتبه آزمون پذیرش دانشجو دارند. 

این نکته را نیز ذکر کنیم که برای پذیرش در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد آزمون جداگانه ای برگزار نمی گردد و برای شرکت و قبولی در رشته های با آزمون این دانشگاه باید در آزمون کنکور سراسری ثبت نام کنید و فقط در زمان انتخاب رشته باید جداگانه انتخاب رشته نمایید. برای انتخاب رشته مطمئن و دقیق براساس رتبه شما با مشاوران شریف تماس بگیرید.

نکته دیگر اینکه بسیاری از محدودیت های پذیرش دانشگاه های دولتی در دانشگاه آزاد وجود ندارد. از جمله عدم انصراف فردی که در دانشگاه دولتی روزانه مشغول تحصیل است برای شرکت در آزمون و انتخاب رشته دانشگاه آزاد و ...

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون دانشگاه آزاد، برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در رشته مورد نظر خصوصا رشته های پزشکی و پیراپزشکی، انتخاب رشته دانشگاه آزاد، شرایط تحصیل و هزینه های هر ترم و ... می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید.

مشاوران شریف از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر تهران پاسخگوی شما در تمام زمینه های تحصیلی می باشند و وظیفه خود می دانند تا تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهند.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان