Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای آگاهی و اطلاع از زمان پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام تیزهوشان ، نحوه پرداخت و سامانه پرداخت وجه مقاله زیر را بخوانید.
 
زمان پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 1396/01/16 تا ساعت 24 روز پنج شنبه 1396/01/31 فعال می باشد. همچنین طبق تجربه آزمون سال های قبل زمان پرداخت وجه ثبت نام آزمون تیزهوشان برای آن دسته از دانش آموزان که موفق به پرداخت وجه نشده اند، در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مجددا فعال می شود.
 
نحوه پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام تیزهوشان
داوطلبان پس از ورود به سامانه ثبت نام و با انتخاب کلید پرداخت، می توانند نسبت به واریز وجه و نهایی سازی ثبت نام خود، اقدام نمایند. طبق اعلام سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان لازم است داوطلبان گرامی به نکات زیر توجه نمایند:
  • در بازه زمانی اعلام شده، سامانه فقط جهت واریز وجه فعال می باشد و ویرایش اطلّاعات ثبت شده از جمله تغییر اولویت و... امکان پذیر نمی‌باشد.
  • عدم مراجعه به سامانه در بازه زمانی اعلامی جهت واریز وجه، به منزله انصراف از ثبت نام بوده و کارت ورود به جلسه برای این دسته از داوطلبان، صادر نخواهد شد.
 
 
سامانه پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام تیزهوشان
پرداخت هزینه ثبت نام فقط اینترنتی می باشد و از طریق سامانه azmoon.medu.ir صورت می پذیرد و هیچ سایت یا منبع دیگری برای پرداخت وجه وجود ندارد.
 
اگر در پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان و یا دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه شدید، با مشاوران شریف با شماره بالای سایت تماس بگیرید.
 
سامانه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان "azmoon.medu.ir"
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان