Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

هزینه های زندگی و تحصیل دکتری در استرالیا
 
هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور استرالیا می باشد، به طور متوسط بین 600 تا 800 دلار در ماه می باشد. هزینه های دانشگاه های استرالیا نیز بصورت میانگین سالیانه 12 تا 15 هزار دلار می باشند، البته این مبلغ شامل دانشگاه های با رتبه علمی 1 تا 10 استرالیا نمی شود و دانشگاه های 10 تا 100 نیز در این کشور هزینه های کمتری دریافت می کنند.
در آخر باید بگویم برای رفتن به کشور استرالیا باید پشتوانه مالی داشته باشید که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در استرالیا می باشد و می تواند وثیقه باشد یا پول واریزی به حساب خود باشد. کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور استرالیا مشغول به کار تمام وقت شوند، می بایستی به زبان انگلیسی مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی را پیدا کنند. برای گرفتن اقامت دائم با داشتن فاکتور های قبل می توانید ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و اقامت دائم بگیرید. این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور استرالیا بسیار دشوار است و طولانی و افراد باید مدت زمان زیادی را در این کشور بگذرانند و باید دنبال آن را بگیرند تا به نتیجه ای برسند. این کار برای افرادی که در مقطع دکتری تحصیل می کنند کار آسان تری می باشد و می توانند اقامت دائم را از این کشور اخذ نمایند.

برای تحصیل در استرالیا، بورسیه تحصیلی استرالیا و تحصیل رایگان مقطع دکتری در استرالیا و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی با مشاوران شریف تماس بگیرید.
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان