Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره تحصیل در کانادا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

معرفی ایالت های کانادا برای تحصیل
 

ایالت کبک کانادا

از استانهای معروف کشور کانادا که به گوش همه آشنا می باشد کبک نام دارد که مرکز آن شهر کبک است و بزرگترین شهر آن مونترئال می باشد.
در این منطقه بیشتر مردم به زبان فرانسوی صحبت می کنند به طوری که 85 درصد مردم کبک به این زبان صحبت می کنند وفقط  ۸ درصد آن ها به زبان انگلیسی و بقیه ی زبان ها صحبت می کنند. استانی قوی در کشور کانادا و تاثیر گذار در این کشور که از لحاظ جمعیت و مساحت در جایگاه دوم در کانادا قرار می گیرد. این استان کبک سرشار از منابع طبیعی به همراه جنگل های سوزنی برگ و پهن برگ ، کارخانه های کاغذ سازی و دریاچه های متعدد و جاذبه های گردشگری زیبا می باشد.
با توجه به اینکه رود خانه ی سن لوران در این استان وجود دارد بزرگترین مجاری کشتی رانی جهان و محور اصلی رودخانه ای  قاره آمریکای شمالی در این استان وجود دارد.آب و هوای این استان چهار فصل با تابستان های گرم و زمستان های سرد می باشد.

ایالت ساسکاچوان کانادا
ایالت ساسکاچوان در کشور کانادا قسمت شمال غربی این کشور واقع شده است و مرکز این استان شهر رجانیا می باشد.
این ایالت از ایالت های تاریخی این کشور به شمار می آید چرا که اولین گروه اروپایی در سال ۱۶۰۰ میلادی وارد این ایالت شدند که اکثر این مهاجران کاشف و یا تاجر پوست بودند. ایالت ساسکاچوسکا از ایالت های سرسبز کشور کانادا می باشد و با ایالتهای مانیتوبا از شرق و با آلبرتا از سمت غرب همسایه است. این استان در قدیم کشاورزی خوبی داشت که عامل جذب افراد به این مکان می شد ولی اکنون به علت داشتن صنعت مدرن و اقتصاد صنعتی خوب به جذب افراد می پردازد.در واقع اقتصاد این شهر از کشاورزی و معدن به سمت فناوری و خدمات مالی تغییر شکل داده و متحول شده و این امر باعث پیشرفت این استان شده است.
ایالت را مهاجرین شکل داده اند و فرهنگ آن را خود ایجاد کرده اند و نقش تعیین کننده ای در این ایالت دارند.در آینده ای نزدیک طبق پیش بینی ها این ایالت جذب بیشترین مهاجر را خواهد داشت. از لحاظ مسکن، پایین ترین قیمت خرید مسکن در این ایالت می باشد. ساسکا چوان تولید کننده ۲۸ درصد غلات و بیش از ۵۴ درصد گندم کشور می باشد با توجه به همین نکته سالانه ۲ میلیارد دلار از بخش کشاورزی درآمدزایی دارد اما همانطور که در بالا گفته شد این ایالت در عرصه صنعت نیز حرفی برای گفتن دارد و نیز کارهای خدماتی از جمله موسسات مالی، بیمه، بنگاه های مسکن نیز در این ایالت انجام می پذیرد.

برای اخذ پذیرش تحصیلی  و تحصیل در کانادا نیاز به اطلاعات کامل در زمینه های مختلف از جمله ایالت ها و دانشگاه های کانادا می باشد تا تصمیمی درست در زمینه تحصیل و زندگی در کانادا بگیرید. مشاوران شریف شما را در تصمیم گیری انتخاب دانشگاه و بررسی دقیق مدارک لازم دانشگاهی، اخذ بورسیه تحصیلی کانادا و تهیه آن ها مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی همراهی می کنند.
 
 
 
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره تحصیل در کانادا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان