Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

تحصیل در استرالیا - مهم ترین شهرهای استرالیا
 

شهر پرت استرالیا
شهر پرت مرکز ایالت استرالیای غربی در کشور استرالیا است که به عنوان شهری کوچک جهت اخذ ویزای های اقامت دائم شناخته می شود.
در حالی که استرالیا به طور کلی گریبانگیر رکود اقتصادی است، بخش صنعتی ایالت غربی استرالیا با سرعت رو به پیشرفت است. شهر پرت چهارمین شهر بزرگ استرالیا نیز محسوب می شود که در سال 1829 تاسیس شده و فاصله آن تا شهر سیدنی قریب به 3800 کیلومتر است. متقاضیان ویزای اقامت دائم استرالیا قادر خواهند بود با ویزای اقامت موقت 3 ساله که شرایط به مراتب راحت‌تری از جمله نمره پایین آیلتس برای مهاجرت به همراه دارد، وارد آن شهر شده و پس از استخدام تقاضای اقامت دائم استرالیا را نمایند.
رشد شهر پرت، به دلیل وجود منابع گسترده طبیعی و ساختار مناسب مهاجرپذیری یکی از پرسرعت ترین ها در بین شهر های استرالیا به حساب می آید.
جشن روز ملی استرالیا در شهر پرت بسیار مفصل تر و باشکوه تر از جشن شب ژانویه است و از مدت ها پیش برای اجرای آن برنامه ریزی می شود. هر ساله 26 ژانویه به مناسبت ورود اولین گروه مهاجران به سرزمین استرالیا جشن و آتش بازی برگزار می شود.
 
برای تحصیل در استرالیا ابتدا باید به شرایط در شهرهای مختلف این کشور اطلاع کامل داشت. زیرا شما می خواهید به مدت چهار سال در آن شهر زندگی کنید. مشاوران شریف علاوه بر اینکه شما را از شرایط زندگی در شهرهای استرالیا آگاه می نمایند، مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های استرالیا و نیز اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا را به اطلاع شما می رسانند. همچنین در نحوه تهیه مدارک مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی همراه خواهند بود.
 
 
 
 
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان