Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

تحصیل در مقطع دکترای استرالیا

کشور استرالیا به خاطر داشتن دانشگاه های درجه یک در سطح دنیا هر ساله علاقه مندان بسیای را از سراسر جهان به خود جذب می کند، افرادی که می خواهند در مقطع دکتری تحصیل کنند، جدا از این قانون نیستند. این دوره ها درکشور استرالیا از کیفیت عالی و بسیار مطلوبی برخوردار می باشند. کسانی که یک رساله تحقیقاتی را در رشته تخصصی خود انجام داده باشنددر دوره ی دکترا مدرکی را با عناوین PhD و یا DPhil خواهند گرفت، که در هر دو صورت به مفهوم Doctorate of Philosophy است و تایید کننده گذراندن مقطع دکتری برای افراد تحصیل کرده می باشد. دوره های دکترا(علاوه بر یک پروژه تحقیقاتی) امکان دارد شامل عناصر دیگری نیز باشند. گاهی این مدارک دارای عناوین تخصصی تری مانند EdD که در واقع Doctor of Education است می باشند. ارائه ی مدرک دکتری با عنوان تخصصی صورت می پذیردکه این عنوان مرتبط با رشته ی تحصیلی فرد می باشد.اینکه یک موضوع مناسب را برای تحقیقات انتخاب کنید دارای ارزش بالایی است موضوعی که به تایید دانشگاه برسد و اینکه جای کار داشته باشد.
دانشجو مقطع دکتری باید دقت نماید که دانشجو باید بتواند استاد خود را متقاعد نماید که کلیه مفاهیم تخصصی رشته تحصیلی خود را کسب نموده و بر انها مسلط می باشد. دوره دکترا معمولا چهار سال به طول می انجامد ولی می توان سه سال هم آن را گذراند ولی کمتر از سه سال امکان پذیر نیست.استرالیا هر ساله دانشجویان  زیادی را برای تحصیل در مقطع دکتری به خود جذب می کند.برای آشنایی با پذیرش دانشجو در مقطع دکتری می توانید با موسسه ما تماس بگیرید تا شما را در این راه راهنمایی کنیم.درگاه های اینترنتی دانشگاه ها نیز حاوی مطالب و اطلاعات خوب و به روزی از دوره های دکترا موجود در آن دانشگاه ها هستند و می توانند به شما کمک کنند.

شرایط ورود به دوره های دکترا
برای ورود به دوره ی دکتری داشتن حداقل معدل ۶۵٪ و مدرک دوره تحصیلی کارشناسی ارشد ضروری است. ذکر این نکته نیز مهم است که دانشگاه های مختلف سیاست های خاص خود را در زمینه دوره های دکترا و ارائه پذیرش به دانشجویان اعمال می نمایند و دانشگاه با دانشگاه دیگر تفاوت هایی دارد.


 حق کار دانشجویان
دانشجویان مقطع دکترا که در کشور استرالیا مشغول به تحصیل هستند حق 30 ساعت کار در هفته را دارند. برای هر ساعت کار به طور میانگین 15 دلار به این افراد داده می شود .با توجه به اینکه دوره های دکتری از هزینه های زیادی در امانند و به آنها تسهیلات و بورسیه هایی نیز داده می شود داشتن یک کار پاره وقت می تواند مخارج زندگی آنها را تامین نماید.

برای تحصیل در استرالیا، بورسیه تحصیلی استرالیا، شهرهای تحصیلی استرالیا و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی با مشاوران شریف تماس بگیرید.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان