Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

ادامه تحصیل در مقطع ارشد هرچند به مدت دوسال به طول می انجامد ولی این مقطع حساس تغییر دهنده آینده زندگی شغلی و تحصیلی شما خواهد بود.  پس جواب دقیق به بسیاری سوالات نظیر آنچه در ادامه آمده است باعث تصمیم درست شما در تعیین این مقطع حساس خواهد شد.

سوالاتی مانند:
آیا تحصیل در مقطع ارشد در حال حاضر با توجه به وضیعت اشتغال و خدمت سربازی پیش رو، کار درستی است؟
آیا رشته ای که در آن درس می خوانید در مقطع ارشد از نظر بازار کار با مقطع کارشناسی تفاوتی دارد؟
بعضی ها می گویند اگر قصد ادامه تحصیل برای مقطع دکتری و بالاتر را ندارید، پس مقطع ارشد نیز فایده ای ندارد. آیا چنین مطلبی درست است؟
آیا برای مقطع ارشد همین رشته کارشناسی را ادامه دهم یا برای پیشرفت بهتر وارد رشته های دیگر شوم؟
اگر می خواهید از دانشگاه های خارج پذیرش بگیرید حتما برای مقطع ارشد اقدام کنید تا برای دکتری بتوانید راحت وارد دانشگاه های خارج از کشور شود. این مطلب چطور؟

یا شاید شنیده باشید که " ببین اگه قراره تو یکی از دانشگاه های تهران قبول نشی اصلا ارشد نخون! " ، " اگه میخوای همین رشته را ادامه بدی، اشتباه میکنی! " ، " حالا اونا که ارشد خوندن چیکار کردن؟! " ، " من خودم ارشد خوندم فایده ای برام نداشت! " ، " اگه ارشد بخونی خدمتتا میخوای چیکار کنی؟! " و ... و خیلی از گفته های دیگری که هیچ دلیلی برای آن ها شاید پیدا نکرده باشید. اما آیا واقعا نباید به این پرسش ها پاسخ داد یا اینکه با وجود این شرایط نباید به ادامه تحصیل فکر کرد. حال اگر به ادامه تحصیل در مقطع ارشد فکر کنید، تکلیف خدمت سربازی و کار چه می شود؟
یک پیشنهاد عالی، شما می توانید برای یافتن پاسخ همه سوالات خود با مشاوران شریف، فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر تهران در رشته ها و مقاطع مختلف، تماس بگیرید. مشاوران شریف وظیفه خود می دانند تا تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهند و در مسیر پیشرفت و موفقیت و انتخاب بهترین گزینه ها همراه و مشاور شما باشند.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان