Facebook +Google Twitter Instagram RSS

تحصیل در استرالیا

برای تحصیل در استرالیا و اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا با مشاوران شریف تماس بگیرید

مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره شرایط تحصیل در استرالیا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

چه کسانی و با چه شرایطی می توانند در استرالیا تحصیل کنند؟
تحصیل رایگان و اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا چگونه امکان پذیر است؟
مراحل اپلای و مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی چیست؟

برای جواب این سوالات این متن را بخوانید:
کشور استرالیا یکی از مقاصد پرطرفدار دانشجویان و توریست های ایرانی برای تحصیل و اخذ بورسیه تحصیلی می باشد. استرالیا جزو 6 کشور بزرگ جهان می باشدکه با بیش از 22000 دوره آموزشی در 1100 نهاد علمی امروزه به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه آموزشی می باشد. سیستم آموزشی کشور استرالیا رتبه 8ام جهان را داراست و در رتبه بندی دانشگاه های جهان، در بین 100 دانشگاه برتر می توان 7 دانشگاه از استرالیا یافت.

علاوه بر کیفیت آموزشی بسیار بالا می توان به شرایط زندگی و کار بسیار عالی در این کشور نیز اشاره کرد. از آنجایی که بسیاری از دانشجویان علاقه مند به تحصیل در استرالیا می باشند ولی از شرایط و مراحل تحصیل در این کشور اطلاع کافی ندارند در ادامه به طور مختصر به بررسی مطالب زیر می پردازیم: (مشاوران شریف همیشه همراه شما برای اطلاع از همه جزییات می باشند)
- مراحل اپلای یا اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا
- مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی
- شرایط تحصیل رایگان در استرالیا و اخذ بورسیه تحصیلی
- هزینه تحصیل در استرالیا
- کار در حین تحصیل

اولین گام برای اقدام جهت پذیرش تحصیلی جستجو در رتبه بندی های معتبر جهانی، و انتخاب دانشگاه های ممتاز کشور استرالیا است. سپس از طریق سایت دانشگاه به قسمت مدارک مورد نیاز جهت پذیرش وارد شوید. لازم به ذکر است مشاوران شریف در کمترین زمان روش های جستجو و بررسی دقیق سایت های دانشگاه ها را به شما آموزش می دهد.
 
اغلب دانشگاه های این کشور مدارک زیر را لازم دارند:
- رزومه تحصیلی که شامل اطلاعات تحصیلی شما در سال های گذشته می باشد. جهت اطلاع از جزییات یک رزومه تحصیلی خوب و دانلود انواع نمونه آن اینجا کلیک کنید.
- مدرک زبان انگلیسی بین المللی (آزمون تافل یا آزمون آیلتس): این آزمون ها یک تکنیک هستند که فقط با دانستن چند نکته مهم و تمرین آن ها می توانید نمره خوبی کسب کنید.
- توصیه نامه از اساتید
- ریزنمرات دانشگاهی
- انگیزه نامه تحصیلی جهت اطلاع از اینکه انگیزه نامه چیست و دریافت نمونه انگیزه نامه اینجا کلیک کنید.

دانشجوی عزیز با یک برنامه ریزی دقیق می توانید همه مدارک بالا را با بهترین کیفیت تهیه کنید و نیز همزمان برای آزمون ارشد یا دکترا آماده شوید. کافیست برنامه ریزی و تهیه مدارک و نیز آماده سازی برای آزمون تافل یا آیلتس را از مشاوران شریف بخواهید.

نکته مهم دیگر که باید ذکر شود این است که اکثر دانشجویان از شرایط تحصیل رایگان در کشورهای دیگر اطلاع ندارند. دولت استرالیا و اکثر دانشگاه های استرالیا هزینه ای را برای حمایت از دانشجو به دو صورت بورسیه تحصیلی (با نام بورسیه تحصیلی استرالیا) و فاند تحصیلی (کمک هزینه تحصیلی استرالیا) در نظر می گیرند که مطمئنا شما دانشجوی محترم می توانید به دو صورت رایگان در کشور استرالیا مشغول به تحصیل شوید.

با توجه به مقاطع مختلف هزینه تحصیل در استرالیا متفاوت است.در مقطع کارشناسی (لیسانس) هزینه تحصیل در استرالیا به طور تقریبی 10هزار تا33 هزار دلار در سال می باشد. هزینه تحصیل در دانشگاه های استرالیا در مقطع ارشد 20 هزار تا 37 هزار دلار در سال و دکترا 14 هزار تا 37 هزار دلار در سال است.

دانشجویان عزیز در مقاطع مختلف می توانند با استفاده از بورسیه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی (فاند تحصیلی) به تحصیل رایگان در استرالیا بپردازند. همچنین دانشجویان می توانند به کارهای دانشجویی مشغول شوند تا مقداری از هزینه زندگی و تحصیل خود را کسب کنند.

هزینه زندگی در استرالیا شدیدا به نوع زندگی و محل زندگی بستگی دارد ولی به طور کل هزینه خوابگاه 70تا250 دلار در ماه و نیز هزینه های هفتگی به طور تقریبی مواد غذایی و یا خوردن غذا 80 تا 200 دلار، گاز و برق 60 تا 100 دلار، تلفن و اینترنت 30 تا 50 دلار، حمل و نقل عمومی 10 تا 50 دلار و سرگرمی 50 تا 100دلار در هفته می باشد.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره شرایط تحصیل در استرالیا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان