Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره اول و دوم متوسطه و هنرستان های استان خوزستان

 
ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی قدم اول می باشد و برای قبولی در مدارس نمونه دولتی لازم است تا با یک برنامه ریزی درست و استفاده از بهترین منابع و کتاب های آمادگی آزمون مسیر موفقیت طی شده و نتیجه عالی بدست آید.
 
ثبت نام داوطلبان آزمون نمونه دولتی دوره اول و دوم متوسطه و هنرستان های نمونه دولتی استان خوزستان، از روز شنبه 5 فروردین تا روز یک شنبه 10 اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ بصورت اینترنتی از طریق لینک conf.khouzedu.ir:8090 و در مدارس محل تحصیل فعلی دانش آموزان انجام خواهد شد.
  
کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون پس از صدور، باید از سوی ادارات آموزش و پرورش تابعه در اختیار مدارس مربوطه قرار گیرد. واحد های آموزشی مربوطه موظفند از ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ لغایت ۱۳۹۶/۰۴/۰۸، کارت ورود به جلسه داوطلبان را (به همراه نشانی و کروکی دقیق حوزه امتحانی) پس از انطباق دقیق مشخصات مندرج بر روی کارت با اصلی شناسنامه (نام و نام خانوادگی و کد ملی داوطلب)، در اختیار آنان قرار دهند.
 
شما دانش آموزان عزیز می توانید جهت برنامه ریزی و کسب آمادگی لازم برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران شریف تماس بگیرید.
 
همچنین کتاب آمادگی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه ششم شامل نکات، سوالات پر تکرار آزمون های گذشته و سوالات تالیفی کاربردی را می توانید از اینجا خریداری کنید. 
 
آزمون های آنلاین رایگان نیز یکی دیگر از خدمات سایت مشاوران شریف می باشد. جهت شرکت در این آزمون ها اینجا کلیک کنید.
 
نکات:
۱: داوطلبان آزمون ورودی دوره دوم متوسطه (هنرستان ها و دبیرستان ها) باید یک نسخه از کارنامه پایه نهم خود را به مسئول توزیع کارت تحویل نمایند.
۲: شرط شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی دوره دوم متوسطه، کسب معدل کل حداقل ۱۷ در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ می باشد.
 ۳- آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های فنی و حرفهای نمونه دولتی (دوره اول و  دوم)، رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد.
۴- ثبت نام در آزمون اینترنتی می باشد. که توسط مدیران بعمل آید.


کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان