Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

دسته ی دیگر مورد نیاز مشاوره تحصیلی دانش آموزان تیز هوش می باشند، این دسته از دانش آموزان، قشر پر نیرو و قابل توجهی برای دست اندرکاران تعلیم و تربیت و جامعه هستند. سرمایه گذاری و استفاده از انواع خدمات مشاوره ای در کنار سایر امکاناتی که برای آنها در مدارس ویژه فراهم می آید ضرورت دارد چرا که از دست دادن چنین افرادی با تصمیمات اشتباه باعث ضرر به کل جامعه می شود.
 
دوره نوجوانی در انتقال علم و دانش به نوجوانان دوره مهمی محسوب می شود. از آنجا که نوجوان از نظر ذهنی دارای تفکر انتزاعی می شود، علوم را به طور انتزاعی درک می کند و معمولا با جنبه های مختلف علم و مهارتهای مورد نیاز مشاغل آینده آشنا می شود.
 
خیلی از نوجوانان که درس عالی دارند در سال هایی که باید از این درس ها نتیجه بگیرند شروع به کم کاری و بی توجهی می کنند و نتیجه کارهای خود را به باد می دهند این قشر نیز نیاز به مشاور را دارند تا با مشاور بتوانند نتیجه ای که لایق اند را بگیرند.

در خاتمه باید متذکر شد؛ والدین در مواجهه با افت تحصیلی نوجوانان باید انعطاف پذیر بوده و رفتارهای خشونت آمیزی با وی نداشته باشند و موفقیت تحصیلی برای وی را با پاداش جبران نمایند تا بتوانند آنها را در این راه حمایت نمایند .این بدان معنی است که والدین نقش مهمی در درس این افراد دارا هستند و بسیار مهم است که این افراد مورد توجه قرار گیرند اگر خانواده ای نیز از پس این کار بر نمی آید که عمدتا به این نحو است باید مشاور تحصیلی برای خودشان اتخاذ نمایند تا به مشکل بر نخورند.

مشاوران شریف با مشاورانی از فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران در این راه می توانند به دانش آموزان و والدین این افراد کمک نماید تا این افراد در مسیر درست زندگی خود گام بر دارند. برای ارتباط با مشاوران ما با شماره ی بالا تماس بگیرید.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان