Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

پروژه کسر خدمت یکی از راه هایست که این امکان را به شما می دهد تا همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری با انجام پروژه های نظامی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از کسر خدمت سربازی یا کارت پایان خدمت بهره مند شوید. در نوع اول شما با انجام بخشی یا تمام یک یا دو پروژه تحقیقاتی می توانید از 2 تا 18 ماه کسر خدمت بگیرید و در نوع دیگر فردی که از طرف بنیاد ملی نخبگان معرفی شود با انجام یک پروژه، تحقیق یا پژوهش، در زمان شروع خدمت نظام وظیفه می تواند از کسری تمام خدمت سربازی بجز رزم مقدماتی بهره مند شود و با طی دوره رزم مقدماتی کارت پایان خدمت دریافت نماید.

اما همواره سوالاتی نظیر؛ چه افرادی می توانند پروژه کسر خدمت دریافت نمایند؟ چه زمانی و از چه ارگان هایی پروژه دریافت کنید؟ مراحل اخذ پروژه کسر خدمت سربازی یا پروژه نخبگی چیست؟ چه رشته هایی شرایط گرفتن پروژه کسر خدمت سربازی را دارند؟ آیا می توان با انجام پایان نامه در رابطه با مسائل نظامی از چنین کسر خدمتی بهره مند شد؟ و ... و سوالات دیگری که ذهن شما را درگیر خود کرده است؟

با تماس با مشاوران شریف فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران، که خود مراحل اخذ پروژه کسر خدمت سربازی و انجام آن ها را با موفقیت گذرانده اند و وظیفه خود می دانند تا اطلاعات لازم در خصوص را در اختیار شما قرار دهند، پاسخ همه ی سوالات خود را در این زمینه پیدا کنید و از این فرصت طلائی یعنی همزمانی تحصیل و انجام پروژه به جای خدمت سربازی بهره مند شوید.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان