تحصیل در خارج از کشور

11
تحصیل در خارج از کشور
همه دانشجویان و دانش آموزان و نیز والدین آن ها علاقه فراوان به پیشرفت علمی و آکادمیک خود و فرزندشان دارند. هرچند دانشگاه ها و مدارس کشور عزیزمان ایران ظرفیت بسیار بالایی در آموزش افراد دارند ولی یکی از راه های ادامه تحصیل و کسب موفقیت در این مسیر، تحصیل در دانشگاه های کشور های پیشرفته است. به طور کلی تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی در کشور هایی مثل آمریکا، کانادا، کشورهای اروپایی و استرالیا و حتی کشور های شرق آسیا یک روند ثابت و مدارک تقریبا یکسانی لازم دارد.
برای تحصیل در آمریکا، تحصیل در کانادا، تحصیل در استرالیا، تحصیل در اروپا و تحصیل در شرق آسیا با هزینه شخصی یا به صورت رایگان با اخذ بورسیه تحصیلی با مشاوران شریف تماس بگیرید.
۹۰۹۹۰۹۱۵۶۹
فقط با تلفن ثابت

در ادامه به این مدارک می پردازیم:
– رزومه و سوابق تحصیلی : سوابق تحصیلی هر فرد از جمله تحصیلات دانشگاهی، مقالات، کارآموزی ها، تجربیات کاری، اختراعات و … در این قسمت آورده می شود. جهت دریافت نمونه رزومه های بروز شده به قسمت رزومه تحصیلی مراجعه کنید.
– ریزنمرات: همان کارنامه تحصیلی می باشد که باید به زبان رسمی کشوری که قصد ارسال مدارک را دارید ترجمه شود.
– توصیه نامه از اساتید: این مدرک تاثیر فراوانی در پذیرش و حتی مقدار کمک هزینه شما دارد. این توصیه نامه نظر اساتید دانشگاه در مورد شما می باشد که به صورت محرمانه بین استاد و دانشگاه رد و بدل می شود.
– مدارک بین المللی زبان ( آزمون تافل، آیلتس): مدارک بین المللی زبان انواع مختلف دارند، ولی به طور کلی آزمون تافل و آیلتس مورد قبول اکثر  دانشگاه های مطرح جهان می باشد. این آزمون ها یک تکنیک می باشند که برای موفقیت در آن ها با فارغ التحصیلان شریف در مشاوران شریف تماس بگیرید.
– انگیزه نامه: در این مدرک شما هدف از تحصیل در مقاطع قبل و بعد و نیز چرایی انتخاب کشور و دانشگاه مقصد را بیان می کنید. برای دریافت نمونه انگیزه نامه به قسمت تهیه انگیزه نامه مراجعه کنید.
–  مکاتبه با اساتید و دانشگاه: از مهمترین مراحل اخذ پذیرش تحصیلی از کشور های خارجی مخصوصا در مقاطع ارشد و دکترا مکاتبه با اساتید و جلب نظر آن ها می باشد. نکته بسیار مهم اینکه اگر نظر استادی در مورد شما مساعد بود حدود ۸۰% پذیرش خود را در آن دانشگاه قطعی بدانید. برای نمونه ایمیل های مکاتبه ای و نحوه مکاتبه بهتر به قسمت نمونه مدارک اپلای مراجعه و با مشاوران ما تماس بگیرید.
برای پذیرش تحصیلی مدارک بالا را باید طبق یک روند برنامه ریزی شده آماده کرد که با زمانبندی دانشگاه های مقصد تداخل پیدا نکنید و نیز اگر در حین تحصیل یا مشغول به کاری هستید با مشکل زمانبندی  مواجه نشوید.
مشاوران شریف کسانی هستند که علاوه بر تحصیل در دانشگاه های برتر کشور، پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا و کانادا را دارند، ولی به دلیل احساس وظیفه به دانشجویان و دانش آموزان ایرانی و خدمت به این مرز و بوم در کشور ماندند تا پلی باشند برای پیشرفت ایران و ایرانی.
دیگر زمام اندیشیدن به بهترین ها تمام شده است، اکنون لازم است به سمت بهترین ها گام بردارید تا به آن ها دست یابید.

 

نظرات بسته شده است.