Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای اینکه بتوانید یک برنامه ریزی خوب داشته باشید که بعد از چند روز از درس خواندن زده نشوید و همچنین در اثر فشار زیاد از انجام آن دلسرد نشوید باید به نکات زیر دقت کنید.
برای هفته اول و یا دو هفته ی اول مثل سابق درس بخوانید و برنامه ی اولیه ای را بنویسید. برنامه ی اولیه با توجه به شرایط و تقریبا تمام جزییات نوشته می شود و عمدتا زیاد کار آیی ندارد و نمونه های بعدی آن بهتر است.

"ساعت 1 تا 1:30 ناهار خوردم، 1:30 تا 2:30 خوابیدم، 2:30 تا 4 تلویزیون فلان برنامه را تماشا کردم، 4 تا 5:30 ریاضی خواندم، 6 تا 7 ادبیات خواندم و الی آخر”.

حداقل یک هفته را این طور بگذرانید تا ایرادات برنامه بدستتان آید و بدانید در کجا اشکال دارد و در کجا نه.

اکنون یک فرمی در دستتان از خودتان می باشد و می دانید بعد از یک هفته از عادت های خودتان خبر دارید و میدانید که به طور میانگین چند ساعت در روز درس میخوانید و چقدر از وقتتان را به کارهای دیگر می پردازید. حال می توانید برای برنامه ی اصلی اقدام کنید سعی کنید همه ی این کار ها بنویسید و از انجام این کار ها به صورت ذهنی بپرهیزید. برای این کار می توانید با مشاوران شریف تماس گرفته تا شما را در این راه کمک و یاری نمایند.
 
کارها را اولیت بندی کنید:
تعیین کردن اولویت کارها بر اساس اهمیت برای رسیدن به هدف است. باید کارها را بر اساس اهمیت آنها درجه بندی کنید، مهمترین درجه شما مختص کار هایی است که بالاترین اهمیت را در رسیدن به هدف دارند .
 
برای یک برنامه ریزی تحصیلی خوب با مشاوران شریف تماس بگیرید تا بهترین برنامه را داشته باشد.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان