Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

معافیت های خدمت سربازی یا موقت هستند مثل معافیت تحصیلی یا دائم هستند مثل معافیت کفالت.
در مورد معافیت های موقت بسیاری از افراد خصوصا دانش آموزان یا دانشجویان فارغ التحصیل که دارای معافیت تحصیلی هستند، یل افرادی که از معافیت پزشکی موقت به دلیل یک دوره بیماری برخوردار شده اند؛ به دلیل عدم اطلاع کافی از مقررات و قوانین نظام وظیفه گاه از مدت زمان این معافیت ها و اقدامات بعد از پایان زمان معافیت مطلع نیستند و دچار مشکلات زیادی در حوزه نظام وظیفه می شوند. از جمله اینکه وارد غیبت شده و اضافه خدمت می خورند و در بسیاری از موارد به دلیل غیبت از کسری های خود یا اقدام برای معافیت دائم نمی توانند استفاده کنند.

همپنین بسیاری از افراد به دلیل عدم اطلاع کافی از معافیت های دائمی نظیر معافیت کفالت، معافیت پزشکی، معافیت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و ... در حین خدمت سربازی یا بعد از آن متوجه چنین موضوعی می شوند که شرایط استفاده از این معافیت ها را داشته اند و این آگاهی دیگر سودی برای این افراد نخواهد داشت؛ و در بسیاری از موارد به علت اقدام دیر هنگام در بسیاری از معافیت های دائم غیبت مشمول مانع رسیدگی به درخواست وی در مورد معافیت می شود.

برای مثال آیا می دانید که اگر شما پسر خانواده ای باشید که تنها سرپرست پدر یا مادر مطلقه هستید می توانید از معافیت کفالت برخوردار شوید؟
یا اگر کسی دارای کلیه نعل اسبی یا کلیه اکتوبی یک طرفه ( یعنی هر دو کلیه در یک طرف قرار گرفته باشند ) باشد، از خدمت سربازی معاف دائم شده و کارت معافیت پزشکی به وی تعلق می گیرد؟

مشاوران شریف با اطلاع کامل از قوانین نظام وظیفه و مقررات معافیت های خدمت سربازی، اعم از معفیت تحصیلی، معافیت کفالت، معافیت پزشکی، معافیت ایثارگری، معافیت مددجویان و سایر معافیت ها؛ پاسخگوی سوالات و راهنمای شما در این زمینه می باشند.
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان