Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره تحصیل در کانادا یا تحصیل در استرالیا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

 
 
طبق آمار های گذشته تعداد زیادی از ایرانیان چه برای ادامه تحصیل و چه برای مسافرت مقصدشان رادو کشور زیبا و بزرگ کانادا یا استرالیا انتخاب می کنند. البته کسانی نیز هستند که برای کار به این کشور ها مهاجرت می کنند. این دو کشور دارای مهاجران زیادی نه تنها از ایران بلکه از سرتاسر جهان است. لذا داشتن کمی اطلاعات در باره دو کشور کانادا و استرالیا به ما کمک می کند تا بتوانیم از سفر خود نهایت استفاده را ببریم.
 
 
حمل و نقل
 کانادا: در تورنتو حمل و نقل با قطار اتوبوس و تراموا صورت می گیرد و شما می توانید با کمترین هزینه به مقصدتان برسید. سعی کنید در هنگام انتخاب خانه برای اجاره مکانی را انتخاب کنید که به مترو نزدیک باشد زیرا با سرد شدن هوا این مساله به راحت سفر کردن شما کمک شایانی را می کند.
استرالیا: در سیدنی مترو وجود ندارد و حمل و نقل به صورت اتوبوس و قطار ها ارائه می شوند. میزان هزینه قطارها بسته به مسافتی که طی می‌کنید دارد. مسیرهای اتوبوس نیز به ۶ بخش تقسیم شده‌اند، بنابراین میزان هزینه‌ی شما به بخش‌هایی که از آنها برای سفرتان انتخاب می‌کنید بستگی دارد.

آب‌ و‌ هوا
در صورت تمایل برای مهاجرات شما باید در مورد آب و هوای کشور مقصد نیز اطلاعات مناسبی را کسب کنید.
از نظر آب و هوایی استرالیا و کانادا دارای فصولی متضاد هستند. مثلا در روز کریسمس هوای کشور کانادا سرد ولی در عین حال در استرالیا هوا گرم است.گذراندن زمستان تورنتو بسیار سخت است زیرا هوا در زمستان بسیار سرد بوده و در طول یک روز تغییرات دمایی زیادی را شاهد هستید همچنین دارای تابستان های گرم و مرطوت است. اما در سیدنی استرالیا در زمستان هوا ملایم است و سرمای زیادی را نمیبینید اما در فصل تابستان شما شاهد گرمایی زیادی هستید.
 
قبل از مهاجرت باید ابتدا تصمیم بگیرید که در کدام کشور می خواهید تحصیل کنید. مشاوران شریف شما را در تصمیم گیری کمک می کنند که تحت شرایط زندگی و تحصیلی شما بهترین راه را برای آینده زندگی و تحصیلی خود انتخاب کنید.
 


اختلاف زمانی

اختلاف زمانی ایران با این دو کشور به ترتیب با استرالیا و کانادا 5.5 و 8.5 ساعت است. استرالیا 5.5 ساعت از ایران جلوتر است و کانادا 8.5 ساعت عقب تر است. البته با آمدن فصول مختلف این زمان ها کمی جابجا می شوند. مانند ایران که در هنگام شروع بهار ساعت را یک ساعت جلو می بریم.

مهاجرت

یکی از رایج ترین راه های مهاجرت به استرالیا بعد از کار یا تعطیلات پیدا کردن اسپانسر و اقدام برای گرفتن تخصص در کاری خاص است. البته یافتن اسپانسر برای استخدام کردن بهترین راه است.در کانادا قوانین کار کمی سخت گیرانه تر از استرالیاست. شما می توانید بامراجعه به سایت های رسمی دولت های کانادا و استرالیا اطلاعات بیشتری را درمورد یافتن کار مورد نظر کسب کنید.
سایت دولتی کانادا           www.cic.gc.ca
سایت دولتی استرالیا       www.imi.gov.au


برای تحصیل در کانادا یا تحصیل در استرالیا کافیست با مشاوران شریف تماس بگیرید و نیز برای راهنمایی در مورد مدارک رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی با مشاوران شریف تماس بگیرید.
 
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره تحصیل در کانادا یا تحصیل در استرالیا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان