Facebook +Google Twitter Instagram RSS

دانشگاه علمی کاربردی

برای ثبت نام و پذیرش بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران شریف تماس بگیرید

مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره ثبت نام و پذیرش بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

دانشگاه علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد که در مقاطع کاردانی، کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو به صورت دانشگاه بدون کنکور در دو نیمسال مهرماه و بهمن ماه می کند.
دانشگاه علمی کاربردی دارای 31 واحد استانی در سطح کشور می باشد که شامل حدودا 1000 مرکز آموزشی است و در دو مقطع کاردانی علمی کاربردی و کارشناسی علمی کاربردی به روش ترمی و بدون آزمون دانشجو می پذیرد.
     
دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی راهی برای تحصیل دانشجویان با هر شرایط شغلی و تحصیلی و معدل و رشته تحصیلی و پذیرشدر دوترم مهرماه و بهمن ماه – دانشگاهی با رشته های بسیار متنوع حتی بیشتر از دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد
     
اگر شما شاغل هستید یا معدل دیپلم یا کاردانی پایینی دارید و یا فرصت مطالعه ندارید و صرفا به دنبال مدرک تحصیلی می باشید و یا می خواهید با حداقل انرژی و هزینه صاحب مدرک کاردانی یا کارشناسی شوید، بهترین گزینه شما دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.
 
بنابراین دانشگاه علمی کاربردی راهی بسیار مناسب برای شرایط مختلف تحصیلی و شغلی شما می باشد. اما آیا
  • از نحوه ی ثبت نام و تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی اطلاعی دارید؟
  • از رشته های علمی کاربردی و مقاطع تحصیلی در این دانشگاه چه اطلاعاتی دارید؟
  • آیا می دانید که هزینه های این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند چه تفاوت هایی دارد؟
  • آیا هم اکنون شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را دارید یا نه؟
  • اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی چگونه هست و آیا این مدرک معتبر می باشد؟
و سوالات زیاد دیگری که در این زمینه وجود دارد و ذهن مخاطب را مشغول خود کرده است.
 

مشاوران شریف با اطلاع کامل از نحوه ثبت نام علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی، جزییات رشته های علمی کاربردی، انتخاب رشته علمی کاربردی در شاخه های صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاوری، فرهنگ و هنر، شهریه دانشگاه علمی کاربردی و هزینه های دروس عمومی و تخصصی در هر ترم و هر رشته و اطلاع از سایر جزئیات تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی از اقدام تا قبولی 100% در دانشگاه علمی کاربردی همراه و همگام با شما خواهند بود.

پس نگران ورود به دانشگاه نباشید. شما با هر شرایط تحصیلی و شغلی که هستید، فقط با یک تماس تلفنی با مشاوران شریف بهترین راه ادامه تحصیل در داشگاه های کشور خصوصا دانشگاه علمی کاربردی را پیدا کنید. قبولی شما در دانشگاه با مشاوران شریف تضمینی می باشد.

نکته قابل توجه برای داوطلبان:         
داوطلبان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارند باید بدانند که در حال حاضر علاوه بر این دانشگاه، دانشگاه آزاد، پیام نور، غیرانتفاعی و حتی دانشگاه سراسری اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور کرده اند. بنابراین انتخاب رشته و یک دانشگاه متناسب با شرایط حال حاضر شما و نیز تضمین آینده آکادمیک و شغلی شما که در کشور ایران بسیار به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی بستگی دارد، می تواند در آینده شما بسیار تاثیرگذار باشد. لذا با توجه به گستردگی زیاد دانشگاه ها و شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور نیاز به کسب اطلاعات لازم در همه این زمینه ها و یا تماس با مشاوران مجرب شریف می باشد.
    کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره ثبت نام و پذیرش بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان