Facebook +Google Twitter Instagram RSS
مشاوره تحصیلی | بورسیه تحصیلی

برای مشاوره تحصیل در دانشگاهای کشور کانادا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

تحصیل در دانشگاهای کانادا

                                                                       


یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کانادا که در شهر فونترال قرار دارد و در سال ۱۸۲۱ تاسیس شده است. این دانشگاه جز ۳۰ دانشگاه برتر دنیاست. رشته معدن یکی از بهترین رشته های دانشگاه مک گیل است که در دنیا رتبه ۱۳ را دارد. این دانشگاه دارای ۲۹ هزار دانشجو می باشد که حدود یک سوم آن ها دانشجویان بین المللی هستند که تقریبا ۲۵ درصد دانشجویان آن در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و مابقی در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند. شما باید به صورت سالانه و با توجه به رشته انتخابی خود مبلغی حدود ۱۹ تا ۴۰ هزار دلار برای شهریه، بیمه و خرید کتاب بپردازید. در این دانشگاه رشته های زیادی هستند که از نظر رتبه بندی در بین دانشگاه های دنیا در جایگاه مناسبی قرار دارند ، مانند: روانشناسی، زبان شناسی، حقوق و مطالعات قانونی، سیاست پرستاری، پزشکی، هنر های اجرایی، تاریخ و ادبیات زبان انگلیسی، زبان های پیشرفته، مطالعات محیطی، علوم زمین و دریا، فلسفه، علوم تربیتی ، دارو سازی و دارو شناسی.
 


دانشگاه تورنتو

دومین دانشگاه برتر کشور کانادا که در میان ۳۵ دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۲۷ در شهر تورنتو تاسیس شد. رشته پرستاری این دانشگاه در بین دانشگاه های دیگر در جایگاه سوم قرار دارد. دانشگاه تورنتو مقصد مناسبی برای دانشجویان سراسر دنیاست و سالانه تقاضاهای زیادی برای رفتن به این دانشگاه داده می شود. به همین دلیل از ۷۲ هزار نفر دانشجوی در حال تحصیل در این دانشگاه حدود ۲۲ هزار نفر دانشجوی بین المللی هستند که بیشترین تعداد دانشجوی خارجی را در بین دانشگاه های کانادا دارد و اکثرا در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل می شوند. حدود ۸۰ درصد کل جمعیت این دانشگاه در مقطع کارشناسی و ۲۰ درصد باقی مانده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حال تحصیل هستند. این دانشگاه نیز در برای تحصیل هزینه ای را از دانشجویان دریافت می کند که در حدود ۲۰ تا ۴۰ هزار دلار در سال است.دانشگاه تورنتو دروس خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهد و برای ثبت نام دانشجویان خارجی به مدرک زبان معتبر این دانشجویان و نمره کسب شده توسط آن ها توجه ویژه ای می کند.

برای تحصیل در دانشگاه های کانادا باید از شرایط دانشگاه و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی کانادا اطلاعات لازم را کسب کرد. مشاوران شریف علاوه بر اشراف کامل بر مدارک مورد نیاز در دانشگاه های کانادا، شما را با روند اپلای و تهیه مدارک مورد نیاز مانند رزومه تحصیلی و انگیزه نامه تحصیلی همراهی خواهند کرد.
 
 
 
  
 
کانال تلگرامی مشاوران شریف

برای مشاوره تحصیل در دانشگاهای کشور کانادا

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)تگ های مطلب

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود
دانلودها
انگیزه نامه
رزومه
نکات کاربردی
نظر مخاطبان